Máte smůlu! Johnny Depp je zadaný. Koho získal díky soudu s Amber Heard?

Herec Johnny Depp prožil opravdu napínavý začátek roku. Soudil se s bývalou manželkou Amber Heard, která ho osočila z domácího násilí. Nakonec se mohl herec radovat, protože soud vyhrál. Ale není to první líčení, které mu přineslo štěstí. Před dvěma lety ve Velké Británii bojoval proti bulvárnímu plátku a tehdy ho zastupovala advokátka Joelle Rich. A Depp se s ní prý dal dohromady.

Oblíbený pirát z Karibiku se zařadil mezi celebrity, které se objevují u soudních sporů sledované celým světem. Proces mezi ním a exmanželkou Amber Heard nikomu neunikl a všichni napjatě sledovali, jak to dopadne. Depp nebyl jediný, kdo si přál zvítězit nad Heard. 

Bohatá advokátka, sen herců

U procesu vedeném ve Virginii v USA seděla také advokátka Joelle Rich, která už tehdy byla spojovaná s hercem, a lidé spekulovali, zda jsou spolu. Podle Daily Mail tomu tak opravdu je a Depp má novou přítelkyni, která je partnerkou významné advokátní kanceláře. Mezi jejími klienty prý patří také prince Harry a Meghan Markle. V současné době by si měla procházet rozvodem s manželem Jonathanem, se kterým má dvě děti.

Štěstí, nebo smůla?

Rich je veřejnosti známá už z roku 2020, kdy zastupovala Deppa v soudním sporu proti deníku The Sun za urážku na cti. Soudní spor ale nakonec Depp prohrál. Nedá se tedy říct, že by mu advokátka přinesla zrovna štěstí, ale v soukromém životě to bude snad naopak. 

Podle zdroje z blízkého okolí je to mezi nimi opravdu vážné a fanynky Johnnyho Deppa mají smůlu. Herec je opět zadaný. Na zlomené srdce by mohla ale zafungovat Čokoláda, kterou vám připraví Karlík v továrně na čokoládu. Předtím se můžete nechat ostříhat u Střihorukého Edwarda. A Než se setmí, tak se už nebudete cítit jako Alenka v říši divů, ale najdete svého piráta z Karibiku, který si pro vás přijede na Černé perle.

Bouřlivý vztah Johnnyho Deppa s Amber Heard si připomeňte v dokumentu Johnny vs. Amber: Od lásky k nenávisti na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady