PAN NEPOSTRADATELNÝ: Bez tohoto muže by Adam Sandler nenatočil žádný film! Všimli jste si toho?

PAN NEPOSTRADATELNÝ: Bez tohoto muže by Adam Sandler nenatočil žádný film! Všimli jste si toho?
Zdroj: TV Nova

Adam Sandler založil svou vlastní produkční společnost a vypouští do světa jeden skvělý film za druhým. V žádném z jeho snímků nechybí známé tváře Hollywoodu. Bez jednoho z nich by Sandlerovi komedie nebyly tím, čím jsou. Víte, o koho jde?

Sympatický herec a režisér Adam Sandler se narodil v newyorském Brooklynu. Adam studoval umění, kde se spřátelil s několika řežiséry a scénáristy, s nimiž pak pracoval na několika filmech. Vystupoval v klubech a ve dvaadvaceti letech už měl svoji show na MTV. Dokáže zahrát jakoukoliv roli, dokonce čím šílenější role, tím víc se v ní Sandler vyžívá. Založil vlastní produkční společnost Happy Madison Productions, a ve svých filmech obsazuje několik tváří stále dokola. Jednu ale o něco víc, než ty ostatní.

Herce Roba Schneidera už obsadil do takových trháků jako 50x a stále poprvé, Machři, Machři 2, Klik: život na dálkové ovládání, Malý Nicky - Satan Junior a další. Ze spojení těchto dvou hereckých hvězd vznikají nejčastěji komediální snímky, které jsou oblíbené především u mladších ročníků, stejně tak se u nich ale pobaví i rodiny s dětmi.

FOTO:  isifa.com

KLIK: ŽIVOT NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Michael Newman je typický workoholik, který nemá čas na svoji rodinu a ta mu to má samozřejmě za zlé. K tomu všemu musí bojovat o přízeň nevděčného šéfa. Když potká potrhlého prodavače Mortyho, zdá se, že díky malému dálkovému ovladači, který mu věnuje, se vše změní. Magické dálkové ovládání, díky kterému se může vyhnout všem životním přehmatům, jež pro něj měly stále nepříjemnější důsledky. Jenže takové přeskakování v čase si vybere svou nepříjemnou daň.

CO ADAMOVI VE FILMU UNIKLO? VŠIMLI JSTE SI TĚCHTO CHYB?

1. Když Michael jede do práce, kde má šéf přednášku o sexuálním obtěžování na pracovišti, na chvíli zpomalí čas, aby sledoval, jak po chodníku běží jakási blondýna, je vidět ,že je to Stacy, šéfova sekretářka, ta samá sekretářka, která chvíli potom sedí na šéfově přednášce. To se ale stihla rychle převléknout a nalíčit, že?

Galerie

2. Ten ovladač, kterým se dal ovládat čas, původně nešel vrátit. Když ho ale úplně na konci hlavní hrdina našel na stolku, vyhodil ho a on se k němu už nevrátil. Jak je ale možné, že v polovině filmu, když se ho hlavní hrdina pokoušel vyhodit, se k němu pořád vracel?

3. Ve chvíli, kdy Ammer oznamuje Michaelovi, že ještě není partnerem, tak má brýle, ale o zaběr později, je nemá a nebylo vidět, že by si je sundaval.

4. Když Adam Sandler koupí své rodině dárky tak je vidno, že za ním je zelená krabice bez mašle a když ji dává své žene tak už mašli má.

5. Když babička říká o tom, že Michal muže umřít, tak má Sam lžičku skoro v puse, ale jakmile je na ní záběr, má obě ruce při sobě.

FOTO:  TV Nova

Na film v obsazení Adam Sandler, Kate Beckinsale a Rob a Schneider se můžete dívat v sobotu 4. 2. od 15:40 na Nově.

ČTĚTĚ TAKÉ:

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady