ODHALENÍ: Co mají společného Jaromír Jágr, Veronika Kopřivová a Justin Bieber? To jste nečekali

ODHALENÍ: Co mají společného Jaromír Jágr, Veronika Kopřivová a Justin Bieber? To jste nečekali
Zdroj: TV Nova

Zdánlivě nesourodá trojice, kterou by ještě před dvěma lety nespojil ani ten největší fantasta. Jenže Veronika a Jarda už k sobě dnes oficiálně patří. A jak do toho zapadá kanadský popový idol Justin?

Ať Justina Biebera milujete nebo nenávidíte, jedno se mu upřít nedá. Patří mezi nejúspěšnější současné zpěváky na Zemi. Jenže před pár dny se objevila zpráva, že Justin nejspíš skoncuje se svou kariérou. Téměř každodenní přesuny z jednoho konce světa na druhý by logicky vyčerpaly snad každého a na dvaadvacetiletého kluka už je to příliš!

A tak Justin Bieber zvažuje, že skončí svoji kariéru! Podle posledních zpráv trpí depresemi a prostě už nemá sílu jít dál! Jak je to ale ve skutečnosti?

Co říká zdroj z jeho okolí a co Justin prohlásil o novém vztahu své bývalé lásky Seleny Gomez? To se dozvíte už dnes od 21.35 v Prásku! na TV Nova.

A právě v magazínu Prásk! se exkluzivně dozvíte o soukromí Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové. Veroničiny hlášky jsou už legendární! Ať už se přemění do roztomilého králíčka, kde nadává na celý svět nebo všem ukazuje jak její houstička drobí!

Se sociálními sítěmi to jednoduše umí. A co na to říká hokejový Bůh Jágr? To se dozvíte už dnes večer. A odpověď je nyní jasná. Co mají společného Jágr, Kopřivová a Bieber?

Prásk!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jak se změnila měsíce od natáčení? Veronika z Výměny promluvila na kameru

SPADLA KLEC: Jágrova Veronika musí v Americe zaplatit tučnou pokutu! Jakého činu se dopustila?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady