• TV Nova
  • Seznamte se, toto je TOP 8 finalistek Miss České republiky 2022!

Seznamte se, toto je TOP 8 finalistek Miss České republiky 2022!

Seznamte se, toto je TOP 8 finalistek Miss České republiky 2022!
Zdroj: Miss České republiky

Soutěž krásy Miss České republiky na začátku roku přijala více než 1 000 přihlášek. Do velkého superfinále se probojovalo pouze osm dívek. Seznamte se s TOP 8 finalistkami Miss České republiky.

Při posledním vyřazování soutěž opustily Martina Smejkalová z Urbanova a Soňa Paldusová z Ostravy. O korunku v hodnotě 100 000 Kč tak bude bojovat osm superfinalistek Miss České republiky a my vám je nyní představíme:

č. 2 – Andrea Kaplanová, 18 let, Louny

č. 3 – Klára Porhajmová, 18 let, Brno

č. 4 – Julie Hojdyszová, 22 let, Frýdek-Místek

č. 5 – Karolina Budka, 17 let, Praha

č. 7 – Andrea Kubínová, 26 let, Praha

č. 8 – Natálie Kovářová, 21 let, Praha

č. 10 – Jana Šprtelová, 22 let, Bruntál

č. 11 – Pavlína Jagrová, 23 let, Pardubice

S pravidly vyřazování přišli organizátoři již v roce 2020, kdy jejich cílem bylo uspořádat akci, které bude splňovat nařízení vládního proticovidového opatření. Tento způsob vyřazování se osvědčil i v roce 2021 a v tomto roce tomu nebude jinak. Nově však letos přichází s novým konceptem ve stylu oblíbených reality show.

Všechny finalistky od svého postupu ze semifinále do finále absolvují různé výzvy, kdy porota sleduje jejich aktivitu a reakceschopnost. Dívky mají za sebou styling challenge, sportovní challenge a challenge komunikační zdatnosti. Z challenge aktivit dívky nasbíraly hodnocení, které bylo rozhodovacím kritériem při vyřazování. Ze soutěže byla vyřazena soutěžící č. 1, Martina Smejkalová. Druhou dívkou, jejíž cesta v soutěži končí, je Soňa Paldusová s č. 9.

Na TOP 8 finalistek nyní čekají další výzvy, které můžete sledovat na sociálních sítích Miss České republiky. Budou to: modelingová challenge, challenge s maskotem Mírou a influencerská challenge. Průběh a výsledky challenge budou představeny porotě, která mimo jiné bude dívky bodovat podle úspěšnosti. Finálová TOP8 se poprvé představí v sobotu 17. září na teplickém Czech Fashion Weeku, kde mají dívky od 20:00h samostatnou přehlídku.

Zdroj: Miss České republiky, Jenny Jeshko, Kristýna Kuybida

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady