Hlavní roli ve slavném romantickém slaďáku měla hrát akční legenda. Tragická smrt vše překazila!

Hlavní roli ve slavném romantickém slaďáku měla hrát akční legenda. Tragická smrt vše překazila!
Zdroj: Oficiální zdroj

Dawson a Amanda. Dva lidé, co prožili tu nejhezčí první lásku, která je mohla potkat. Řízením vyšších sil se ale odloučili. Je možné vzepřít se všemu, co jim osud připravil a znovu k sobě najít cestu?

Ona pochází z bohaté rodiny s vysokými cíli a on je typickou černou ovcí. I zde platí, že protiklady se přitahují, ale naneštěstí vše nasvědčuje tomu, že Dawson a Amanda spolu nemají být. I přes odlišný původ se do sebe zamilují a zažijí lásku plnou vášně, na kterou ani jeden z nich nezapomene.

FOTO:  Oficiální zdroj

Vše se pokazí ve chvíli, kdy je Dawson neprávem obviněn ze zavinění autonehody a je zatčen. Jejich životní cesty se rozejdou, ale ani jeden z nich nedokáže žít šťastný život, až do chvíle, než se znovu setkají.

Ale na filmu je toho trochu víc zajímavého:

- Je to druhý film podle předlohy Nicholase Sparkse, na kterém se herecky podílel James Marsden. První byl Zápisník jedné lásky, ve které hrál Lona Hammonda, snoubence Alli (Rachel McAdams).

- Devátý film podle Nicholase Sparkse, u kterého tvůrci ponechali původní název.

FOTO:  Oficiální zdroj

- Děj se odehrává v Louisianě. Natáčení probíhalo na skutečných místech a točilo se ve městech New Orleans a Covington.

- Mladá Amanda ( Liana Liberato) má v každé scéně v šatech díru na zádech. Jestli to má nějaký hlubší smysl, to není známo.

- Mladému herci Luku Braceymu, který hrál mladého Dawsona, bylo v době natáčení 25 let, jeho herecké kolegyni bylo o 6 let méně.

FOTO:  Oficiální zdroj

- Na roli staršího Dawsona byl původně vybrán Paul Walker. Kvůli tragické smrti byl ještě před začátkem natáčení nahrazen Jamesem Marsdenem.

- Hlavní představitel James Marsden není jen sexy, ale umí dokonce i zpívat. To předvedl například v muzikálu Hairspray, kde si zahrál roli Cornyho Collinse.

Galerie

Romantický film Co s láskou můžete sledovat už v neděli v 17:05 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PLASTIKAMI ZNIČENÝ OBLIČEJ: Poznali byste dříve přirozenou krásku z Lásky přes internet?

TOP 6: NEJ ZAJÍMAVOSTI! Nevěřili byste, že dnes již kultovní kousek byl inspirován reklamou na cereálie!

Sdílet

Nejnovější videa

Články