Lindsay Lohan, nebo Megan Fox? Která kočka je víc sexy? HLASUJTE!

Lindsay Lohan, nebo Megan Fox? Která kočka je víc sexy? HLASUJTE!
Zdroj: TV Nova

Dvě krásné herečky, obě modelky, dokonalé míry, svůdné pohledy – no, kdo by je nebral. Která je ale pro vás přitažlivější a kterou byste jako první pozvali na rande? Hlasujte!

Lindsay Lohan


Kdo by neznal krásnou Lindsay, která se narodila v roce 1986 v New Yorku. Kariéru modelky započala již v útlém věku a to jako dětská modelka v reklamách, časopisech a v televizi. Záhy poté, v deseti letech, si poprvé zahrála ve snímku jako herečka a v jedenácti letech se pyšnila rolí ve filmu Past na rodiče.

FOTO:  Profimedia / oficiální zdroj


Co jste ale nevěděli je fakt, že Lindsay byla obviněna z krádeže drahého náhrdelníku a následně odsouzena na 120 dní ve vězení. Kromě herectví je Lindsay ale také dobrá zpěvačka. Za sebou má tři studiová alba. To první dokonce získalo platinové ocenění.
 

Megan Fox

Než se tahle půvabná brunetka dala na dráhu herečky, byla úspěšnou modelkou. To se změnilo až v roce 2001. Ve snímku Sestry na Bahamách se poprvé představila jako herečka. Jednu z hlavních postav si Megan zahrála až v roce 2004 a to ve snímku Zpověď královny střední školy, ve kterém si zahrála po boku Lindsay Lohan. Poté se s jejími hereckými rolemi doslova roztrhl pytel. Vidět jste ji mohli také ve snímku Transformes nebo v Želvách Ninja.

FOTO:  Instagram


Megan se mimo jiné objevila také ve videoklipu rappera Eminema a to k písni Love The Way You Lie. Věděli jste, že je Megan velkou milovnicí zvířat? Doma má doslova zvěřinec! Kromě koček, psů, má také doma želvu, ptáky a dokonce i prase.

Galerie


A která je pro vás víc sexy? Podívejte se do galerie na jejich dokonalé a sexy snímky a poté hlasujte!

A pozor – obě krásky můžete vidět 29. 1. v 10:55 na Nově a to ve snímku Zpověď královny střední školy!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

PLASTIKAMI ZNIČENÝ OBLIČEJ: Poznali byste dříve přirozenou krásku z Lásky přes internet?

Letopisy Narnie natáčeli i v Čechách! Poznali jste alespoň tato dvě místa naší krásné země?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady