Leonardo DiCaprio: Zásah, potopeno. Tady je seznam modelek, které hodil přes palubu

Hollywoodský herec Leonardo DiCaprio se rozešel s argentinskou modelkou Camilou Morrone, se kterou tvořil pár čtyři roky. Nevlastní dcera legendárního herce Al Pacina se tak připojila k řadě dalších žen, kterým zůstaly jen oči pro pláč...

Kromě mnoha nezapomenutelných rolí proslul Leonardo DiCaprio také svou zálibou v mladých modelkách.

Dívky se mění, Leo zůstává

Paradoxem je, že ačkoliv je čím dál tím starší, věkový průměr jeho partnerek zůstává přibližně stejný. V následujícím grafu se o tom můžete přesvědčit sami.

FOTO:  TV Nova / Instagram

Osudný věk

Na sociálních sítích si z něj dokonce začali lidé dělat legraci, že jakmile jeho přítelkyně překročí osudnou hranici pětadvaceti let, začne se rychle schylovat k rozchodu. Možná, že kdyby hledal v jiných vodách, měly by jeho vztahy dlouhodobější trvání.

Gisele Bündchen

Na přelomu tisíciletí začal randit se svou nejmladší přítelkyní Gisele Bündchen, které bylo tehdy teprve osmnáct. V tomto případě nebyl věkový rozdíl mezi nimi ještě tak výrazný. Po pěti letech společného chození na basketbalové zápasy a péče o životní prostředí se rozešli. Brazilská kráska si v roce 2009 vzala za manžela hráče amerického fotbalu Toma Bradyho.

FOTO:  Profimedia

Bar Refaeli

Leův vztah s izraelskou modelkou Bar Refaeli trval celých šest let. O jejich rozchodu se začalo spekulovat, když ji nedoprovodil na prestižní módní událost Met Gala v roce 2011. Čas na pánskou jízdu s Bradleym Cooperem a Ryanem Kavanaughem si ale našel. V době rozpadu jejich vztahu Bar právě oslavila pětadvacáté narozeniny.

FOTO:  Profimedia

Blake Lively

S tehdy třiadvacetiletou Blake Lively následně prožil žhavou romanci, která trvala přesně rok. Jejich rande se odehrávala v různých částech světa – byli viděni například v Los Angeles, New Yorku nebo Benátkách. Při natáčení filmu Velký Gatsby ho herečka dokonce navštívila v Austrálii. Blake rok po rozchodu uzavřela manželství s hercem Ryanem Reynoldsem, se kterým má už tři děti.

FOTO:  Profimedia

Erin Heatherton

Leonardo našel útěchu u dvaadvacetiletého andílka ikonické značky spodního prádla. S Erin Heatherton byl deset měsíců. I když se pár rozešel v relativním klidu, modelka to nesla dost těžce.

FOTO:  Profimedia

Toni Garrn

Dva roky to s hollywoodským fešákem střídavě zkoušela i německá modelka a příležitostná herečka Toni Garrn, které bylo tenkrát dvacet let. Podle bulváru se s ním měla rozejít, když ho viděla, jak opouští noční klub v Miami s dvaceti ženami. V roce 2020 se provdala za herce Alexe Pettyfera, takže našla štěstí jinde.

FOTO:  Profimedia

Kelly Rohrbach

V roce 2015 randil herec rok s pětadvacetiletou Američankou Kelly Rohrbach, která se proslavila rolí C. J. Parker ve filmu Pobřežní hlídka. V nové verzi proslulého seriálu vystřídala Pamelu Anderson. Kvůli oné pověstné věkové hranici pětadvaceti let jim vztah vlastně ani déle vydržet nemohl, i když zdroje tvrdí, že šlo o rozhodnutí obou zúčastněných.

FOTO:  Profimedia

Nina Agdal

Dvouletý vztah s dánskou modelkou Ninou Agdal skončil v roce 2017, když jí bylo pětadvacet let. I když se snažili být mimo záře reflektorů, některé informace přece jenom vypluly na povrch. Podle zdrojů může za jejich odloučení to, že se herec nechtěl usadit. Věci jako zakládání rodiny nebo svatba pro něj tedy nepřipadaly v úvahu.

FOTO:  Profimedia

Camila Morrone

Po pětiletém vztahu přesáhla záruční lhůtu i argentinská modelka Camila Morrone. Vztah měl skončit v průběhu léta. Poprvé ji DiCaprio poznal v roce 2008, když jí bylo pouhých dvanáct let. Věkový rozdíl mezi nimi tedy byl celých dvacet dva let.

FOTO:  Profimedia

Film Vlk z Wall Street v hlavní roli s Leonardem DiCapriem sledujte na Voyo!

Sdílet
  • #Blake Lively
  • #Leonardo DiCaprio

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady