POZNÁTE HO? Začínal jako hotelový poslíček, teď má několik Oscarů a je v Guinessově knize rekordů!

POZNÁTE HO? Začínal jako hotelový poslíček, teď má několik Oscarů a je v Guinessově knize rekordů!
Zdroj: profimedia.cz

Už jako malý kluk byl pohledný a ženy mu padaly k nohám. Postupem času se z něho stal uznávaný herec, jehož autogram by bral každý. Kdo se skrývá na fotce z mládí? Uhádnete to?

Americký herec se narodil v roce 1956, v roce 2016 oslavil šedesáté narozeny, ale na svůj věk vůbec nevypadá. Jako mladý kluk si vydělával prodejem zmrzliny, popcornu a také jako hotelový poslíček. Svou hvězdnou kariéru odstartoval v roce 1980 v seriálu Bosom Buddies. Už víte, o koho se jedná?

FOTO:  Oficiální zdroj


Pokud tipujete Toma Hankse, máte pravdu. Tento herec má na svém kontě několik natočených snímků a to jako herec, scenárista, režisér a také jako producent. Mezi jeho nejslavnější snímky patří například Andělé a démoni, Šifra mistra Leonarda, Forrest Gump a další. Právě díky své pracovitosti se zapsal do Guinessovi knihy rekordů za to, že si zahrál v sedmi filmech, které vydělaly přes 100 miliónů dolarů.

FOTO:  ČSFD


Co jste jistě nevěděli je fakt, že je po něm pojmenovaný asteroid, který nese název 12818 tomhanks a také má společné předky s šestnáctým prezidentem USA Abrahamem Lincolnem. Praprapraprarodiče Lincolna byli William a Sarah Hanksovi.

FOTO:  tvnoviny.sk


A právě tohoto herce můžete vidět v pátek 27. 1. v jednom z jeho prvních snímků, který nese originální název Žbluňk a to v 18:00 na Nova Cinema nebo také v repríze 29. 1. v 7:30 a to také na Nova Cinema!

Galerie


A jedna zajímavost o filmu na závěr. Během natáčení scény, ve které měla Daryl Hannah v restauraci sníst humra, nastal problém. Daryl je totiž vegetariánka, takže humra odmítla sníst. Štáb tak musel vnitřek uvařeného humra vydlabat a naplnit ho hustým krémem z tofu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Největší trapas Meryl Streepové: Neuhádnete, co udělala se svou první soškou Oscara!

PLASTIKAMI ZNIČENÝ OBLIČEJ: Poznali byste dříve přirozenou krásku z Lásky přes internet?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady