• TV Nova
  • Nejlepší momenty Love Island podle diváků? Připomeňte si Vildův striptýz i twerk Mishaly

Nejlepší momenty Love Island podle diváků? Připomeňte si Vildův striptýz i twerk Mishaly

Love Island dokáže probudit nejen motýlky v břiše, ale také potrénovat břišní svaly při záchvatech smíchu. V aplikaci Love Island Česko & Slovensko jsme se zeptali fanoušků, které momenty předchozí série byly podle nich nejlepší.

Projděte se s námi po březích lásky minulého léta a odhalte ty nejlepší okamžiky naší žhavé reality show!

1. Nezapomenutelné rodeo

Zkrotit divokého bejka, osvobodit svou milovanou a jako třešničku na dortu předvést pěkně žhavý striptýz v banana hammocku. Není se čemu divit, že se tento moment vpálil divákům do paměti jako cejch. Zatímco nejvíc sexy show na celém širém západě předvedl jednoznačně Nathan, o to nejvtipnější vystoupení se postaral náš zrzavý cowboy Vilda.

FOTO:  Nova.cz

​Tomu strhávání striptérských kalhot pěkně zamotalo nohy. A o pěkný kolotoč se postaral také elektrický býk, který se pod jeho nohama ne a ne uklidnit. Při zhlédnutí videa nedoporučujeme pít tekutiny, neboť hrozí poprskání monitoru.

2. Pítr a jeho průtrž slz

Pítr v divácích probouzel dvojznačné emoce. Jako úspěšný model na fanoušky působil poněkud namyšleně a ani nově příchozí Gabriele se nedokázal příliš otevřít. To se ale mělo brzy změnit. Nejenže v sobě díky přirozené Gabče dokázal probudit hluboko zakopané city. Po dojemném vzkazu mamince se pak diváci dozvěděli, proč se tolik uzavírá.

@voyo_cz Co se stalo? ??#voyocz #loveislandcs ♬ původní zvuk - Voyo

Pítrovi totiž jako malému zemřel tatínek. Po náhlé ztrátě se rodina musela vypořádat i se skromným rozpočtem. Pítr proto musel zatnout zuby a už od mala pracovat. Jako úspěšný model pak dokázal ještě jako teenager prakticky živit rodinu. Drsná fasáda někdy zkrátka nemusí znamenat namyšlenost, ale potřebu přežít v drsném světě.

3. Mishala a její twerk

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Když Mishala začne twerkovat, diváci jen marně hledají na podlaze své oči, které jim vypadly z důlků. To nám zopakovala nejen během tanečku pro ostrovany-kamioňáky, během něhož Vilda pištěl, jako by jej na twerkovací nože brali.

FOTO:  Nova.cz

​Mishala zkrátka umí pracovat s pěveckými výškami i s poněkud jižnějšími partiemi. U diváků si proto její vystoupení vysloužilo jen pochvalné ódy.

4. Vilda a jeho šnek

Plži přináší sliz i zábavu. Na Halloween se naše srdíčka převlékla do slušivých kostýmů. A někteří se do svého alter ega převtělili víc než jiní. Vilda dokonce natolik, že rázem zapomněl na své končetiny a k pobaveným ostrovanům se doslova odplazil.

FOTO:  Nova.cz

Zvládl to lépe Leonardo, nebo Vilda? To už necháme jen na vás!

@voyo_cz Vilda nebo Leonardo? ?? #voyocz #loveisland ♬ původní zvuk - Voyo

5. Kluci ke sporáku!

Kluci patří do kuchyně a ženy k jídelnímu stolu. Love Island dokázal zbořit nejeden genderový stereotyp. Diváky nejvíce oslovil moment, kdy kluci oblékli zástěry a holkám ušlehali jemný crema catalana.

Láska zkrátka prochází žaludkem a v případě, že vám kuchaři k hlavnímu chodu servírují i vlastní pekáč buchet na břiše, to platí hned dvojnásob.

6. Lásko, máme dítě!

Na Love Islandu čas plyne tak trošku jinak. Není proto divu, když se zamilovaná srdíčka jednoho dne probudí a v obýváku je čeká jejich řvoucí potomek. Co na tom, že z plastu a na baterky. 

Sledovat, jak se z oblíbených sexbomb během okamžiku stanou milující otcové, obětavé maminky i bezradní rodiče, kteří ne a ne utěšit svou ratolest, je zkrátka k nezaplacení. Zvlášť když na jejich místě nejste vy.

@voyo_cz Zvládne to Martin sám? ??? #voyocz #loveislandcs ♬ původní zvuk - Voyo

7. Společný taneček u bazénu

Na jaký moment ale fanoušci vzpomínali nejčastěji? Ty nejlepší okamžiky někdy vznikají v bezvýznamných chvílích, kdy se všichni uvolní a zapomenou na svět kolem. To samé platilo i o rozcvičkách. Při nich se srdíčka odvázala natolik, že Nikol předvedla i svou neuvěřitelnou roznožku a salto do bazénu!

@voyo_cz Jak to Nikol jde? ? #voyocz #loveislandcs ♬ původní zvuk - Voyo

Stýská se vám po nezapomenutelných momentech z ostrova lásky? Na Love Island podruhé vyplujeme už 19. září! Všechny díly loňské řady Love Island si můžete připomenout na Voyo. 

Své srdeční záležitosti si navíc nemusíte prožít jen jako diváci! Přihlaste se na casting, prodlužte si léto a získejte lásku i pohádkovou výhru. 

@voyo_cz Kdo je králem rozcviček? ?? #voyocz #loveislandcs ♬ původní zvuk - Voyo
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady