TOP 6: Ani superhrdina Hancock není perfektní! Chyby sráží akční hit o stupeň níž. Všimli jste si jich?

TOP 6: Ani superhrdina Hancock není perfektní! Chyby sráží akční hit o stupeň níž. Všimli jste si jich?
Zdroj: Nova.cz

Existují hrdinové, super hrdinové a pak je tu Hancock. Oproti klasickým superhrdinům se liší právě svojí prudkou povahou a jeho pokusy o záchranu světa většinou končí spíše katastrofou. Film, který je nabitý speciálními efekty, má však několik chyb. Všimli jste si jich?

Filmový snímek, který se snaží ukázat super hrdinu z trošku jiného úhlu pohledu, natočil režisér Peter Berg. V hlavní roli zazářil Will Smith, který se dokonce v maximální míře podílel na natáčení kaskadérských scén. Postava Hancocka je sympatická právě tím, že je nedokonalá. Hancock je velmi popudlivý, konfliktní, sarkastický a nepochopený, mimo jiné má také problém s alkoholem a spíš tak nějak bloudí světem s vizáží bezdomovce. Určitě byste na první pohled neřekli, že se pod tím vším skrývá hrdina se super schopnostmi, který by mohl zachraňovat svět před zločinem a dalšími nástrahami.

Veřejnost ho zrovna v lásce nemá, výjimkou se stane Ray Embrey (Jason Bateman), který pracuje jako PR specialista a právě Hancock mu zachrání život. Ray si na základě této události vezme do hlavy, že Hancockovi pomůže s reputací, ale Rayova žena Mary (Charlize Theron) je poněkud proti. Ve filmu je použita spousta vizuálních efektů, možná i proto se ani tomuto filmu nevyhnuly filmové chyby. Podívejte se na ty největší!

FOTO:  Falcon


1. Když Hancock vrací Raye a jeho auto zpět domů krátce po jeho záchraně, Hancock zvedne auto a dá ho zpět na silnici, můžete v odrazu čelního skla vidět modrý jeřáb, který k tomu byl použit.

2. Ve chvíli, kdy běží videa o Hancockovi z YouTube na počítači, vodoznak je na levé straně, ve chvíli kdy je video přepnuto na celou obrazovku, vodoznak se nachází napravo.

3. Když Mary poprvé navštíví Hancocka u něj doma, vidíme, že přiletí. Po jejich diskuzi uvnitř domu jdou oba ven a v záběru je vidět, že jde Mary k autu. V dalším záběru si ale můžete všimnout, že auto zmizelo a Hancock i Mary letí.

4. Když Mary leží v nemocnici na přístrojích, při bližším pohledu vidíte, že na monitoru je napsáno "leads off", což znamená, že přístroj není připojen k jejímu tělu.

Galerie5. Když Mary a Hancock bojují ve městě, boří budovy, chodníky, působí masivní škody, jejich oblečení je téměř nedotčené a sotva špinavé.

6. Bílé čtvercové obrazovky, které jsou používané pro osvětlení, se odráží na Hancockových brýlích skoro celý film.

Na akční snímek Hancock se můžete těšit 29. ledna ve 20:00 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Letopisy Narnie natáčeli i v Čechách! Poznali jste alespoň tato dvě místa naší krásné země?
Uhodnete, po jakém významném českém prezidentovi se jmenuje postava ve filmu Rabín, kněz a krásná blondýna?
Sdílet

Nejnovější videa

Články