PLASTIKAMI ZNIČENÝ OBLIČEJ: Poznali byste dříve přirozenou krásku z Lásky přes internet?

PLASTIKAMI ZNIČENÝ OBLIČEJ: Poznali byste dříve přirozenou krásku z Lásky přes internet?
Zdroj: Oficiální zdroj

Ne každý se bohužel umí smířit s procesem stárnutí, který se nevyhne nikomu. Což je případ i této slavné hollywoodské herečky, která kdysi bývala obsazována právě pro svůj přirozený půvab a krásu.

Slavná americká herečka Meg Ryan měla dobře našlápnuto už v raném věku. Věnovala se divadlu už na střední škole a ani při studiu žurnalistiky toho nezanechala. Jako spousta začínajících herců zkoušela nejdříve prorazit v různých reklamách nebo jako modelka. Svět modelinku možná přišel o další star, ale svět filmu rozhodně získal! Díky matčiným kontaktům se pak konečně dostala na filmové plátno – v roli Debby Blakeové v dramatu Bohaté a slavné z roku 1981. Objevila se také v několika seriálech: One of the Boys,  Wildside, ale do širšího povědomí se dostala až díky roli v kultovním snímku Top Gun, kde si zahrála po boku Toma Cruise. Právě díky Top Gunu si jí všiml světoznámý režisér Steven Spielberg a obsadil ji do svého filmu Vnitřní vesmír. Při natáčení zde poznala i svou lásku a budoucího manžela Dennise Quaida, se kterým byla do roku 2000 a s nímž má syna Jacka Henryho.Přelomová pro ni byla až role Sally Albrightové ve filmu Když Harry potkal Sally, následoval film Samotář v Seattlu. Filmy, ve kterých Meg zazářila nejvíce jsou bez pochyby Město andělů, kde se objevila vedle Nicolase Cage, Propadlí lásce s Matthew Broderickem a zmiňovaná Láska přes internet s Tomem Hanksem po boku.

FOTO:  Profimedia


Meg Ryan, celým jménem Mary Margaret Emily Anne Hyra, byla vždy symbolem přirozené krásy a okouzlovala pomocí ní celý svět. V posledních letech ale naopak šokuje svým plastikami zničeným obličejem. Ne každý je zkrátka schopen přijmout fakt, že stárne. Plastiky mnohdy pomohou, v případě Meg spíše uškodily.

GalerieNa Meg Ryan se můžete podívat ve středu 25. ledna ve 20:00 na Nova Cinema ve filmu Propadlí lásce.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CHYBIČKA SE VLOUDILA: Co přehlédl režisér romantického filmu Dům u jezera? Toho jste si určitě nevšimli!

Největší trapas Meryl Streepové: Prvního Oscara zapomněla na záchodě! Co dalšího jste o talentované herečce nevěděli?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady