TOP 5: I velkofilmy mají nedostatky. Všimli jste si těchto chyb ve filmu Iron Man 2?

O čem je druhý Iron Man? Se zjištěním, kdo ve skutečnosti slavný ocelový muž je, se objevuje masa lidí, kteří by Tonyho Starka rádi využili ve svůj prospěch. Jenže to není úplně tak jednoduché...

V prvním díle Iron Mana nikdo nevěděl, kdo udatný zachránce opravdu je. V pokračování úspěšného snímku je to už jasné. Se slávou a obdivem bohužel přicházejí i problémy, které se musí řešit. Nejen vláda by jeho skvělé služby měla ráda ve svých rukách.

Tomuto veleúspěšnému filmu rozhodně nechybí adrenalin a napětí. Bohužel ani zde není všechno perfektní a občas se objeví i nějaká ta chybička. Všimli jste si jich?

FOTO:  oficiální zdroj

- Ve scéně, kdy Justin Hammer večeří s Ivanem Vankem v hangáru, si můžete všimnout, že číšník Rusovi nalévá červené víno. V tu chvíli je druhá sklenice prázdná, v dalším střihu už v ní je voda.

- Ve chvíli, kdy Justin Hammer začne mluvit o Tonyho otci Howardovi, můžete si všimnout, že za Tonym sedí Pepper (Gwyneth Paltrow). Hned v dalším záběr už za Tonym ale není.

- V napínavé scéně, kdy Iron Man letí pro Pepper, aby ji uchránil před roboty, co zahájili sebe-destrukci, můžete vidět, že Pepper stojí zhruba pět schodů od robota. Hned v další scéně, kdy ji Iron Man chytá a odnáší do bezpečí, stojí hned vedle robota.

- Když se Tony ptá Nataši, jak oslavila své narozeniny, můžeme při jejím odchodu slyšet klapání podpatků, jak je to ale možné, když je ve scéně koberec?

- Ve scéně na závěrečném ceremoniálu si všimněte, že senátor Stern připíná Tony Starkovi a Rhodeymu medaile. Poté stojí mezi nimi a novináři si je fotí. Tony se nakonec přemůže a dá senátorovi ruku kolem pasu. V záběru zezadu si ale všimněte, že jeho ruka je pryč a v dalším záběrů je zase zpět.

FOTO:  oficiální zdroj

A na závěr pár zajímavostí:

- Pracovní a tajný název filmu byl Rasputin.

- Sam Rockwell, který ve filmu hraje Justina Hammera, prý přijal scénář, aniž by si ho přečetl.

- Scénaristé uvažovali nad tím, že by vývoj Tonyho Starka byl poněkud dramatický. Chtěli z něj udělat alkoholika, který se nedokáže smířit se svým věkem a s novým přítelem Pepper. Nakonec z tohoto nápadu sešlo.

- Robert Downey Jr. musel nabrat devět kilo svalové hmoty, aby mohl ve druhém díle pokračovat.

Galerie

Nezapomeňte se na film Iron Man 2 dívat v sobotu ve 20:20 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Letopisy Narnie natáčeli i v Čechách! Poznali jste alespoň tato dvě místa naší krásné země?

DRSNÁ MILA JOVOVICH: Co jste o srbské krásce nevěděli? Natáčela také v Česku!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady