Proč Brada Pitta vyšetřovala FBI? Angelina Jolie chce znovu otevřít starý případ

Vztah Angeliny Jolie a Brada Pitta je dávno minulostí. Právní bitva o děti ale stále pokračuje. Světlo světa tak spatřily nové důkazy o nechvalně proslulé potyčce v soukromém letadle, kde měl Brad Pitt napadnout Angelinu Jolie a vystartovat i po jednom z nejstarších dětí. Bezprostředně po incidentu přišla žádost o rozvod a herce vyšetřovala FBI!

Angelina alias Jane Doe

Bradu Pittovi a Angelině Jolie pánbůh oplatil na slávě i na dětech. Kromě adoptovaného Maddoxe (21), Paxe (18) a Zahary (17) spolu mají i biologické děti Shiloh (16) a dvojčata Knoxe a Viviane (14). O jejich opatrovnictví se po rozvodu přetahují a Angelina hledá jakýkoliv důkaz, který by proti Bradovi mohla použít.

Rozhodla se proto otevřít nechvalně proslulý letadlový případ z roku 2016 a nechat přehodnotit postup samotnou FBI, která prošetřuje veškeré přestupky ve vzdušném prostoru! Učinila tak pod falešným jménem Jane Doe. Co se vlastně tehdy stalo?

Letadlový horor

Celá rodina tehdy cestovala z Nice ve Francii do Spojených států. Problémy v manželství se ale začaly prohlubovat a Brad Pitt si dlouhý let krátil velkým množstvím alkoholu. To v něm probudilo agresivitu. Podle výpovědi svou exmanželku strčil proti zdi, křičel na ni a několikrát udeřil do stropu letadla. Když se pak vyděšené děti ptaly matky, zda je v pořádku, Pitt odvětil, že se Angelina jen snaží zničit celou rodinu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílel uživatel @angelinajv75

„To ty ničíš tuhle rodinu, deb**e!“ Odpovědělo mu údajně jedno ze starších dětí, což v Pittovi rozdmýchalo ještě větší vztek a na dítě se vrhl. V dalším incidentu mu však zabránila Angelina Jolie, která Brada strhla stranou a nedovolila mu na něj vztáhnout ruku.

Ono dítě bylo s největší pravděpodobností nejstarší syn Maddox, který má s Bradem Pittem dlouhodobě špatné vztahy. Angelina Jolie syna Maddoxe adoptovala z Vietnamu ještě za svobodna a není proto divu, že špatné zacházení se svou matkou špatně snáší.

Po příletu se celá rodina kromě Brada Pitta ubytovala v hotelu a týden nato přišla žádost o rozvod. FBI se tehdy rozhodla neučinit proti Pittovi právní kroky.

S pitím jsem skončil, brání se Pitt

Brad Pitt o svých problémech s pitím promluvil opakovaně. V rozhovoru pro GQ přiznal, že alkoholu holdoval už v době, kdy zakládal rodinu. Když prožíval období největší závislosti, dokázal by prý přepít Rusa jeho vlastní vodkou. Sám sebe označil za alko-profesionála. 

 

​​S tím je ale podle všeho konec a rozvedený Brad Pitt nyní seká abstinenční latinu. Právnický tým Angeliny Jolie se prý snaží chytat čehokoliv, co by mu zabránilo dostat děti do částečného opatrovnictví.

Stýská se vám po bravurním herectví Brada Pitta? Na Voyo si jej nyní můžete užít v historickém velkofilmu 12 let v řetězech.

Sdílet
  • #Brad Pitt
  • #Angelina Jolie

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady