Kokain, jachty, pánbíčkáři. Co všechno se děje ve světových reality show?

Love Island Velká Británie je za námi a druhá řada jeho česko-slovenské verze vypluje v září. Na vlnu oblíbených reality show ale můžete naskočit už nyní. Ať už si doplavete přes velkou louži a užijete si Výměnu manželek USA, Strážce hranic u protinožců nebo se dokonce vydáte na plavbu s Životem na jachtě: Středomoří, je jisté, že si tuhle jízdu naplno užijete! Pas schovejte do šuplíku a podívejte se s námi na výběr těch nejlepších zahraničních reality show, které momentálně najdete na Voyo.

Výměna manželek USA

Zatímco v naší české kotlině rozděluje manželky hlavně odlišná láska k úklidu a zubní hygieně, v USA se domácnosti liší podle znalosti Bible, politických názorů a náklonnosti ke zbraním. Předčítání z písma svatého homosexuálům či vynucené návštěvy střelnice proto budou v zemi nekonečných možností na denním pořádku.

FOTO:  Nova.cz

Proč stojí za to?

Výletu do cizí kultury se nic nevyrovná. Zvlášť, když jsou vaším cílem „ti blázniví Američani“! Americká Výměna vám nabídne nejen zcela odlišné pohledy na náš svět, ale i schopnost přijmout vzájemné rozdíly a poučit se z nich. Americké Výměny vám dost možná přinesou ponaučení o tom, jak se vzájemně tolerovat a podívat se na výchovu z jiného úhlu pohledu.

Výměna manželek Austrálie

Užívat si sluníčka a fitness, nebo dřít v domácnosti? Šetřit na každé koruně, nebo si každý den užívat, jako by byl ten poslední? Když něco protinožci podnikají, dělají to naplno. V australské Výměně proto vždy uvidíte dva absolutní protipóly, jejichž spojení je často nebezpečnější než jedovatí pavouci.

Proč stojí za to?

Věci, které by se nám z výchovného hlediska mohly zdát na hlavu, jsou u protinožců zákonitě zcela normální. Díky australské Výměně můžete nahlédnout do rozlehlých vil s bazénem, osvojit si stříhání ovcí a podívat na to, jak v jedné z nejbohatších zemí světa vyrůstá budoucí generace Australanů. Už teď vám můžeme prozradit, že o klasickou výchovu rozhodně nepůjde.

FOTO:  Nova.cz

Strážci hranic: Austrálie

Pokud si na zimu plánujete vyjet do prosluněné Austrálie, měli byste si dobře rozmyslet, co zabalíte do kufru. Australská pohraniční stráž pozná nepovolený kontraband na metry daleko a neunikne jim jediné podezřelé zavazadlo. Zaměstnanci letiště vám ukáží vše –⁠ od úsměvného pašování asijských potravin, přes výslechy podezřelých, až po odhalení dobře ukrytých balíků s kokainem.

Proč stojí za to?

Strážci hranic jsou pro některé ukázkou policejního státu a nepřiměřeného komandování občanů, podle jiných zase správnou ukázkou toho, jak zacházet s neposlušnými vyvrhely. Ať už budete fandit jakékoliv straně, nahlížení do cizích zavazadel vás bude bavit od začátku až do konce.

FOTO:  Nova.cz

Život na jachtě: Středomoří

Jak to asi vypadá na luxusních jachtách, které kotví v nejznámějších přístavech světa? Díky novému seriálu Život na jachtě se na jednu takovou můžete podívat. I když nádherné plavidlo bere dech, s posádkou by si místo jen tak někdo nevyměnil. Denně se musí potýkat s náročnou prací, řešit vztahy se svými kolegy a hlavně pečovat o náročné hosty, kteří jako milionáři často neznají hranice.

FOTO:  Nova.cz

Proč stojí za to?

Projet se po luxusních destinacích aniž byste opustili pohodlí svého domova? Soudit naváté milionáře, které na suchu neudrží ani jejich plastické výplně? Nebo sledovat vztahy členů posádky, které čím dál víc zmáhá ponorka? Nejen to jsou důvody, proč si bez výčitek užít novou sérii Života na jachtě!

Rozhodnete se pro kufr plný metamfetaminu, pobožnou americkou manželku, instagramerku stříhající ovce nebo milionářský výlet po Středomoří? Výběr je jen na vás. Všechny tituly vás už nyní čekají na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady