Johnny Depp se po soudu vrací k hraní: Podívejte se, jak mu to sluší v roli krále Ludvíka!

Z jeho rozvodu se sice stala jedna z nejsledovanějších show letošního jara, o jeho snímky však svět v posledních měsících přišel. Po delší pauze i vyhraném rozvodu se nyní Johnny Depp vrací k filmovému řemeslu. Jako vždy od něj můžete očekávat extravagantní proměnu, v níž nebudou chybět paruky a tuny líčidla.

Johnny Depp se po vyhraném soudním procesu s exmanželkou Amber Heard vydal do Prahy a v doprovodu Jeffa Becka překvapil publikum. Nyní je čas, aby kytaru opět pověsil na hřebík a vrátil se k tomu, co mu jde nejlíp – herectví!

FOTO:  Instagram @parisfashionstars

​V připravovaném filmu Jeanne du Barry si zahraje francouzského krále Ludvíka XV. Ten sice Francii vládl dlouhých 59 let, to mu ale k popularitě příliš nepomohlo. Král se údajně nechával ovládat milenkami Madame de Pompadour a později Madame du Barry

FOTO:  Instagram @parisfashionstars

​Jaké to je dostat se do spárů mocných žen, ví Johnny Depp moc dobře. Nařčení jeho exmanželky Amber Heard z domácího násilí mu před časem doslova zavřelo dveře do Hollywoodu i cestu k tučně placeným zakázkám.

Hollywood na něj zanevřel. Otázkou je, zda nyní Johnny Depp nezanevře na Hollywood a nebude se věnovat spíše menším evropským projektům. Jeho umění herectví si na Voyo můžete připomenout díky filmu Transcendence. Na Voyo navíc najdete dokument Johnny vs. Amber: Od lásky k nenávisti, který mapuje nejzásadnější momenty slavného procesu.

Sdílet
  • #Amber Heard
  • #Johnny Depp

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady