CHCI JE UKÁZAT! Poznáte jediný český film, kde se prsa odhalovala na žádost herečky?

CHCI JE UKÁZAT! Poznáte jediný český film, kde se prsa odhalovala na žádost herečky?
Zdroj: Profimedia

Rozhodně nebude nouze o další nezapomenutelné vtipy a směšné situace. Navíc k tomu všemu zde uvidíte ještě pár facek! Víte, o jakém filmu se mluví?

Zřejmě nejznámější dílo Zdeňka Trošky je právě trilogie Slunce, seno. Navzdory tomu, že to je už hezkých pár let, snímky po letech ztratily vtip a půvab.

Veselé ale nejsou jen natočené situace ve filmech, veselé jsou i příběhy, které celému natáčení předcházely. Věděli jste například tyto?

FOTO:  Nova.cz

- Josefa Stárka, který si ve filmu zahrál Káju Kroupu, objevil režisér Troška v nočním gay klubu, kam pravidelně chodíval. Původně měl roli hrát Oldřich Kaiser, ale Josef Stárek Trošku zkrátka okouzil.

- Scénu, kde jsou Blaženě vidět prsa, si představitelka Veronika Kánská vymyslela sama. Údajně chtěla být vidět. Paradoxem je, že nyní se Veronika živé jako knihovnice.

FOTO:  Nova.cz

- Pamatujete si scénu, kdy Cecilka svolávala píšťalkou sestry? Jako motivaci, aby utíkaly co nejrychleji dostaly, (ne)herečky stokorunu.

- Tento film, kterému ze začátku nikdo nevěřil, zachránil svým ziskem krachující barrandovská studia.

- Hlavní budova JZD je momentálně přestavěná na ranč Šimona Pláničky.

- Závěrečná scéna filmu, kde se všichni fackují, vznikala čtyři dny a točila se šestnáctkrát! Nutno podotknout, že většina facek byla skutečných. Prý hercům ale hodně pomohlo, že místní na plac propašovali flašku kořalky. To se pak ty rány hned lépe rozdávají!

FOTO:  Nova.cz

- Herec Pavel Kikinčuk se jednou špatně domluvil s produkcí na nástup natáčení a na natáčecí den se nedostavil. Prý se vesele opaloval u berlínských jezer a o tom, že má točit film, neměl ani ponětí. Naštěstí se vše vysvětlilo a Pavel si ve filmu opět zahrál Šimona Pláničku.

Na film Slunce, seno a pár facek se nezapomeňte dívat v neděli ve 20:20 na Nově.

Galerie

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CHYBIČKA SE VLOUDILA: Co přehlédl režisér romantického filmu Dům u jezera? Toho jste si určitě nevšimli!

Smutný osud slavné kosatky z filmu Zachraňte Willyho: Vypuštění do volné přírody dopadlo katastrofálně

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady