Dcera Olivie Newton-John překvapila svým vzhledem! Co slíbila matce před smrtí?

V pondělí zasáhla fanoušky muzikálu Pomáda zpráva o smrti Olivie Newton-John, která podlehla rakovině. Do nebe jí poslal vzkaz nejen herec John Travolta, ale také dcera Chloe Lattanzi. Lidé ji ale začali na sociálních sítích kritizovat kvůli plastickým operacím, které prodělala a utratila za ně tisíce dolarů.

Chloe se k úpravám na těle veřejně přiznala a také prozradila, že ji k tomu dohnala anorexie. Později toho začala i litovat. Nejenže implantáty na rtech vypadaly směšně, ale po první operaci prsou v Austrálii, když mi bylo 18 let, jsem vypadala, jako bych byl zmrzačená,“ citoval herečku deník Hoollywood Life.

Jediná dcera Olivie Newton-John se pomamila. Chloe se vydala na dráhu herečky a objevila se ve filmu Sharknado 5: Global Swarming. Umí i tancovat, což předvedla v show Když hvězdy tančí. A s maminkou měla krásný vztah, což fanoušci obdivovali. „Pevné pouto, které spolu máte, je nepřekonatelné a úžasné,“ psali fanoušci k fotografii, kterou zveřejnila Chloe na Instagramu a na které je s Olivií.

Na profilu Chloe zanechala mamince dojemný vzkaz. „Jsi můj maják, mami. Moje bezpečné místo... Bylo mi ctí a nadále je mi ctí být tvým dítětem a nejlepším přítelem. Jsi andělem na zemi a všichni, kterých ses dotkla, byli požehnáni. Miluji tě navždy, můj dárce života, můj učiteli, moje mamko,“ napsala Chloe.

Na začátku července Chloe oznámila, že se stěhuje se snoubencem k mamince, aby jí byla nablízku a pomáhala jí. „Oficiálně jsme se odstěhovali z našeho domu v Portlandu... Jsem tak nadšená, že se vrátím k mámě!“ informovala fanoušky. Chloe dala Olívii také důležitý slib před smrtí, a to, že s ní bude vždy a napořád, uvedl deník Dailymail.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady