Hudební svět truchlí! Slavného kytaristu měl zavraždit vlastní syn

Hudební svět truchlí! Slavného kytaristu měl zavraždit vlastní syn
Zdroj: Profimedia

Gord Lewis, člen punkrockové skupiny Teenage Head, byl nalezen mrtvý v domě v Ontariu. O jeho smrti měl informovat místní média Lewisův syn Jonathon, který byl také zadržen a obviněn z vraždy druhého stupně.

Od středy policisté z Hamiltonu v Ontariu intenzivně vyšetřují vraždu kanadského hudebníka, který s kapelou Teenage Head hrál od 80. let. Jsme zdrceni a stále se snažíme zpracovat ztrátu našeho přítele, člena skupiny a bratra Gorda Lewise. Naše srdce jsou s jeho rodinou a všemi, kdo ho znali a milovali. Gord byl pro mnohé silou a inspirací. Vzali nám tě příliš brzo, napsala skupina na Instagramu.

Kytarista měl bydlet se synem, kterého policie kvůli úmrtí zadržela, uvedl deník Dailymail. A byl to právě on, kdo měl rozeslat do médií e-mail, ve kterém psal o smrti otce. „Jonathon byl zatčen krátce poté, co policie dorazila do činžovního domu... Pokračujeme v hledání svědků a prohledávání videí z okolí,“ citoval deník detektivku Saru Beckovou.

Gord Lewis je spoluzakladatelem kapely Teenage Head. Založil ji s Frankiem Venomem, který zemřel v roce 2008, Nickem Stipanitzem a Stevem Mahonem. Mezi jejich slavné hity patří Some Kinda Fun a Let´s shake.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady