To je roztomilý kukuč! Poznáváte slavného amerického herce?

To je roztomilý kukuč! Poznáváte slavného amerického herce?
Zdroj: TV Nova

Narodil se v Irsku, má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, je známý jako představitel Jamese Bonda a jeho šarm dostává do kolen každou ženu! Uhádnete, o jakého slavného herce jde?

Narodil se v roce 1953 v Irsku, od jedenácti let žil se svou matkou v Londýně a ještě předtím, než se stal hercem, vystupoval v cirkuse jako polykač ohňů. Na svůj věk vypadá hodně dobře a jen málokdo by uhádl, že je tomuto herci už 63 let. Už víte, o kom je řeč?

FOTO:  Oficiální zdroj

Tipovali jste Pierce Brosnana? Pokud ano, máte pravdu! Tento herec je známý především jako neodolatelný James Bond. Akčního hrdinu ztvárnil ve čtyřech filmech, a to v letech 1995 až 2002. Na svém kontě má dva Zlaté glóby za nejlepšího herce ve filmu Matador a za nejlepšího herce ve vedlejší roli v televizním seriále Nancy Astor.
FOTO:  Profimedia

Herec si v soukromém životě prošel peklem. 28. 12. 1991 mu zemřela milovaná manželka. Z této smutné životní situace se dlouho vzpamatovával a po několika letech si našel novou lásku Keely, se kterou má syna Dylana.
FOTO:  TV Nova

Tohoto skvělého herce uvidíte už DNES 17. 1. ve snímku Exploze ve 20:00 na Nova Cinema, popřípadě 18. 1. ve 23:45 opět na Nova Cinema!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Láska na place, výslech VB či skrytý talent režiséra. Co jste nevěděli o filmu Slunce, seno, jahody?

Co dnes dělá jeden z největších podvodníků 20. století z filmu Chyť mě, když to dokážeš? Podívejte se!

Sdílet

Nejnovější videa

Články