Opatrovnictví, nahé fotky a složité vztahy: Proč Britney Spears už několik měsíců neviděla své děti?

Světoznámá zpěvačka Britney Spears na sebe nepřestává strhávat pozornost. Když už se přestalo řešit její dlouhotrvající opatrovnictví, propírají se její téměř nahé fotky na sociálních sítích a také komplikovaný vztah s jejími dětmi. Nedávné vyjádření jejího exmanžela vyvolalo opět vlnu zájmu ze strany médií i fanoušků. A Britney veřejné očerňování své osoby nenechala jen tak.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

Tato popová diva už v mládí tvrdila, že by si přála mít brzy děti, i kdyby to mělo být na úkor její tehdy slibně se rozjíždějící kariéry. Prvního syna, Seana Prestona, měla v roce 2005 ve 23 letech. O rok později oznámila druhé těhotenství a narodil se jí druhý potomek, Jayden James. Obě má s tanečníkem Kevinem Federlinem, který je měl během jejího opatrovnictví na starost.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

Právě její bývalý manžel prolomil dlouhé mlčení a poskytl deníku Daily Mail rozhovor, v němž se vyjádřil ke vztahu Seana a Jaydena k jejich matce. Podle něj se sami rozhodli, že se s ní několik měsíců nechtějí vidět. I když ji prý milují, potřebují nějaký čas oddych. Nezamlouvají se jim její velmi odvážné fotky, které Britney často přidává na sociální sítě. Upřímně, vídat takhle vlastní matku by se nelíbilo asi nikomu. Nehledě na to, kolik nevybíravých narážek si její synové museli vyslechnout třeba ve škole od spolužáků.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

„Rozesmutňuje mě, když slyším, že se můj exmanžel rozhodl řešit vztah mezi mnou a mými dětmi,“ reagovala Britney na svém instagramovém příběhu. Navíc prozradila, že svěřit děti do péče jejich otci byl tehdy nápad její matky. Kvůli opatrovnictví měla totiž jen omezené možnosti. Když má teď konečně svobodu, mohla by si podle svých slov dovolit mnohem víc než jen přidávat lechtivé snímky. Připomíná také, že se slávou vždy přichází urážky a trauma a ona udělala maximum pro to, aby se to jejích dětí dotklo co možná nejméně. „Dala jsem jim všechno,“ dodala na svou obhajobu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

Od roku 2016 žije čtyřicetiletá zpěvačka s o dvanáct let mladším trenérem Samem Asgharim. V dubnu tohoto roku oznámila, že s ním čeká dítě, o které ale později přišla. Hned v červnu se ale konala „skromná“ veselka s přibližně stovkou hostů v jejím sídle v kalifornském městě Thousand Oaks. Její rodiče, děti ani mladší sestra se však obřadu nezúčastnili. Jediným členem rodiny, který mohl být na velkém dni přítomen, byl její bratr Bryan.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

Na svatbě se nicméně objevila řada známých osobností – například herečka Drew Barrymore, zpěvačky Madonna, Selena Gomez nebo Paris Hilton. Mezi hosty byla i návrhářka Donatella Versace, která pro novomanžele zařizovala sváteční oděvy.

​Celý dokument Osvoboďte Britney Spears, který mapuje život této populární zpěvačky, můžete sledovat na Voyo!

Sdílet
  • #Britney Spears

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady