Marika Gombitová po letech vystoupila z ústraní: Co vzkázala fanouškům?

Marika Gombitová patřila mezi milované hvězdy hudební scény. Po osudové autonehodě se ale zcela stáhla do ústraní a na veřejnosti se objevovala jen zřídka. Osobně chyběla dokonce i na pohřbu svého dlouholetého kolegy Mekyho Žbirky. Nyní však poslala krásný letní vzkaz svým fanouškům.

Marika Gombitová na svém posledním příspěvku na sociálních sítích jen září. Jako vždy krásně upravená a s psíky na klíně poslala fanouškům letní vzkaz: „Krásný letní pozdrav vám všem. S láskou, vaše Marika,“

FOTO:  Facebook Mariky Gombitové

​O tom, jak moc Marika Gombitová ovlivnila českou a slovenskou hudební scénu, svědčí i fakt, že se její legendární písně dočkaly hned několika coverů. A to i v show Tvoje tvář má známý hlas nebo SuperStar. Mezi nejpovedenější patří zpracování Vyznání od Terezy Maškové či V slepých uličkách, kterou dojemně přezpívali Markéta Konvičková a Robert Urban.

FOTO:  TV Nova

​​Právě s Mekym Žbirkou vytvořila nezapomenutelné hity, které nezestárly ani po letech. Ústraní však Marika Gombitová neopustila ani kvůli Žbirkova pohřbu, jež se konal letos na podzim. Na oficiální profil připojila pouze vzkaz „Můj drahý Meky, velmi mi budeš chybět. V mém srdci jsi navždy. S láskou, Tvoje princezna.“

Miro Žbirka FOTO:  Profimedia

​Jak se jí tehdy s Mekym spolupracovalo a jak vznikly jejich milované hity? Vše vám prozradí dokument Meky, který aktuálně najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady