Stiflerova máma šla na dračku! Kolik mužů ulovila herečka díky roli MILFky?

Stiflerova máma šla na dračku! Kolik mužů ulovila herečka díky roli MILFky?
Zdroj: Nova.cz

Stiflerovu mámu by chtěl každý! Herečka Jennifer Coolidge se jako slavná MILFka (neboli Mum I’d Like to F**k) prohnala myslí nadržených puberťáků jako dynamit a navýšila celosvětovou spotřebu papírových kapesníků. Samotné herečce prý role nepřinesla jen slávu, ale také nemalé množství sexuálních partnerů.

Jennifer Coolidge je šedesát let, měří metr osmdesát a má nějaké to kilo navíc. Přesto se na špici popularity drží už mnoho let. A jak se zdá, její slavná role Stiflerovy mámy v Prcičkách ji přivedla na vrchol nejen v oblasti kariéry.

FOTO:  TV Nova

Pro časopis Variety přiznala, že nebýt role v Prcičkách, přišla by o možnost vyspat se s více než 200 lidmi, které ulovila na svou auru MILFky. Co k tomu říct… zřejmě gratulujeme?

via GIPHY

Jennifer si zkrátka nebere servítky. I proto ji lidé milují. V interview také prozradila, že se díky drzosti dostala do slavného videoklipu Thank You Text. Arianu Grande totiž kontaktovala přímo přes Instagram a nabídla jí spolupráci. V klipu pak zazářila jako kosmetička Paulette z filmu Pravá blondýna, který se brzy dočká třetího dílu.

To, že sexappeal a humor neopouští Jennifer Coolidge ani po letech, jste si mohli ověřit také v oblíbeném seriálu 2 Socky, kde hraje Sophie Kaczynsky. Její postava bláznivé sousedky září sebevědomím – stejně jako když ji Finch poprvé uviděl na Stifflerově párty.

​Vibe Prciček si můžete užít také v nejnovějším českém seriálu Mužketýři, který vám představí partu kamarádů Marcela (Vincent Navrátil), Kristiána (Ondřej Kubina) a Petra (Alexej Kolva) marně hledajících lásku i povyražení. Zda dosáhnou vytouženého cíle, si můžete už nyní ověřit na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články