• TV Nova
  • Stiflerova máma šla na dračku! Kolik mužů ulovila herečka díky roli MILFky?

Stiflerova máma šla na dračku! Kolik mužů ulovila herečka díky roli MILFky?

Stiflerova máma šla na dračku! Kolik mužů ulovila herečka díky roli MILFky?
Zdroj: Nova.cz

Stiflerovu mámu by chtěl každý! Herečka Jennifer Coolidge se jako slavná MILFka (neboli Mum I’d Like to F**k) prohnala myslí nadržených puberťáků jako dynamit a navýšila celosvětovou spotřebu papírových kapesníků. Samotné herečce prý role nepřinesla jen slávu, ale také nemalé množství sexuálních partnerů.

Jennifer Coolidge je šedesát let, měří metr osmdesát a má nějaké to kilo navíc. Přesto se na špici popularity drží už mnoho let. A jak se zdá, její slavná role Stiflerovy mámy v Prcičkách ji přivedla na vrchol nejen v oblasti kariéry.

FOTO:  TV Nova

Pro časopis Variety přiznala, že nebýt role v Prcičkách, přišla by o možnost vyspat se s více než 200 lidmi, které ulovila na svou auru MILFky. Co k tomu říct… zřejmě gratulujeme?

via GIPHY

Jennifer si zkrátka nebere servítky. I proto ji lidé milují. V interview také prozradila, že se díky drzosti dostala do slavného videoklipu Thank You Text. Arianu Grande totiž kontaktovala přímo přes Instagram a nabídla jí spolupráci. V klipu pak zazářila jako kosmetička Paulette z filmu Pravá blondýna, který se brzy dočká třetího dílu.

To, že sexappeal a humor neopouští Jennifer Coolidge ani po letech, jste si mohli ověřit také v oblíbeném seriálu 2 Socky, kde hraje Sophie Kaczynsky. Její postava bláznivé sousedky září sebevědomím – stejně jako když ji Finch poprvé uviděl na Stifflerově párty.

​Vibe Prciček si můžete užít také v nejnovějším českém seriálu Mužketýři, který vám představí partu kamarádů Marcela (Vincent Navrátil), Kristiána (Ondřej Kubina) a Petra (Alexej Kolva) marně hledajících lásku i povyražení. Zda dosáhnou vytouženého cíle, si můžete už nyní ověřit na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady