Šest let jako na horské dráze! Jak se vyvíjel vztah Orlanda Blooma s Katy Perry?

Šest let jako na horské dráze! Jak se vyvíjel vztah Orlanda Blooma s Katy Perry?
Zdroj: Profimedia

První nesmělé flirtování na Zlatých glóbech, žádost na Valentýna a originální oznámení těhotenství. To jsou hlavní milníky vztahu Katy Perry s Orlandem Bloomem. Společně si prošli ale i několika pády... Připomeňme si to nejzásadnější z jejich vztahu!

Popová zpěvačka Katy Perry se s hercem Orlandem Bloomem poprvé potkala na afterparty Zlatých glóbů v lednu 2016. Začali spolu flirtovat a nakonec spolu z akce i společně odešli. V dubnu téhož roku už se objevily první spekulace, zda spolu skutečně jsou, nebo ne. Společně se totiž objevili na svatbě v Aspenu a v Coloradu a strávili víkend na hudebním festivalu Coachella. V květnu to už ale bylo jasné jako facka! Katy na svůj Instagram přidala fotku z filmového festivalu v Cannes, na níž spolu pár leží na schodech sídla v bílých robách.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry)

V říjnu se do toho opravdu opřeli! Konaly se totiž prezidentské volby, a tak se na halloweenskou párty převlékli za Hillary a Billa Clintonovy. Jejich kostýmy byly opravdu realistické a protetika dokonalá. Posuďte sami!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry)

Ale každá pohádka jednou končí a ta o Orlandovi a Katy skončila v březnu 2017. Nikdy ale neříkej nikdy, protože v srpnu se pár dal znovu dohromady – bystrým fanouškům neuniklo, že se společně zúčastnili koncertu Eda Sheerana. A spatřeni byli i na dalších akcích.

Vše vyvrcholilo v roce 2019 – Orlando totiž požádal Katy o ruku, a to přímo na Valentýna! Pak už to jenom lítalo. V březnu 2020 se Katy Perry rozhodla oznámit své těhotenství videoklipem písničky „Never Worn White“.

Koncem srpna přivítali na svět dceru Daisy Dove Bloom. Katy pod fotografii na Instagramu napsala: „Vznášíme se láskou a úžasem z bezpečného a zdravého příchodu naší dcery.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry)

Sice to na začátku nevypadalo, že jejich vztah bude ukázkovým příkladem opravdové lásky, ale opak se stal nakonec pravdou.

Orlanda Blooma můžete také vidět ve filmech V utajení nebo Láska a jiné pohromy na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady