Všechny tváře Adama Mišíka: Poznali byste jej v jeho první roli?

Adam Mišík má už od útlého věku plné ruce práce. Jak se z roztomilého zrzavého klučíka stal idol dívek i stále uznávanější herec i muzikant? Nechte dospět Mišíka a podívejte se s námi na jeho první filmový vývoj!

Kráska v nesnázích: Zrzavý klučík mezi legendami

Někdo si v sedmi letech hraje, jiný už hraje. Adam Mišík si v Krásce v nesnázích střihl roli vedle takových legend jako Abrhám, Schmitzer nebo Brejchová.

FOTO:  TV Nova

Roli přitom dostal náhodou. Šel se podívat na divadelní představení své sestry, když si ho všimla asistentka režiséra Hřebejka. Chlapce tak podobného Anně Geislerové byste hledali jen stěží. Stačilo jedno osudové setkání a Mišík nadobro propadl filmu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený MISIK 2.0 (@adammisik)

Andílek na zabití: Romantická komedie s vůní českého sena

Prince na bílém koni má kdekdo. Co jej raději vyměnit za Mišíka na zářivém traktoru? Ve filmu Andílek na nervy se Adam skutečně naučil řídit polní mašinu, aby jako vesnický štramák zapůsobil na svou vyvolenou v podání Anny Kadeřávkové. 

FOTO:  TV Nova

​Ta zde hraje čtrnáctiletou bloggerku Viktorii, která se musí po smrti matky přestěhovat z města na vesnici za otcem veterinářem. Povrchní rozmazlená dívka napřed dělá jen problémy. Postupně se ale začne na svět dívat jinýma očima a do oka jí padne i první velká láska. Asi vám nemusíme napovídat, kdo to bude.

​​Tvoje tvář má známý hlas 3: Zlato v hrdle a kladivo v ruce

Je rok 2016, v publiku Tvojí tváře to vře a fanynky omdlévají. Na pódium totiž právě vtrhnul Adam Mišík v kraťáskách a na velké bourací kouli. Divačky po něm slintaly nejen ve chvíli, kdy jako Miley Cyrus předvedl olizování kladiva.

FOTO:  TV Nova

​Publikum stačil Mišík pobavit i dojmout hned několikrát, a to třeba v roli Robina Thickeho či Prince, který paradoxně zemřel jen pár dní před vysíláním daného dílu. 

FOTO:  TV Nova

Do kůže Adama Levineho se pak dostal i díky falešným břišákům, jež připravily maskérky. Brzy je však měl vyměnit za skutečné.

Galerie

​​První republika: Překvapivá role boxera

Namalované bicepsy člověka brzy omrzí a zatouží po vlastních. Když Mišík získal roli boxera v třetí řadě seriálu První republika, vzal ji zodpovědně a šest dní v týdnu pravidelně boxoval. Výsledek se brzy dostavil. Jako správný prvorepublikový Sokol brzy získal svaly, za které by se nestyděl ani sám Tyrš.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený MISIK 2.0 (@adammisik)

Seriál plný předválečné nostalgie najdete v prvních dvou řadách na Voyo.

Adamova hvězda stoupá vzhůru a už teď je jasné, že ve svých 25 letech patří k hvězdám českého filmu. Zda si užijete jeho houpání na demoliční kouli nebo roli vesnického štramáka ve slamáku, už je jedině na vás. Mišík vás už nyní bude netrpělivě čekat na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady