Neposedné záclony, špatná vzdálenost a záplava prasátek.

Neposedné záclony, špatná vzdálenost a záplava prasátek.
Zdroj: oficiální zdroj

Asi každý rodič na světě zná pocit strachu o své dítě. Jenže děti vyrostou a chtějí vyletět z rodinného hnízda. A v tom je právě ten problém. Herec Martin Lawrence se nechce smířit s myšlenkou, že jeho dcera dospěla. Jak tohle dopadne?

Mladičká Melanie končí střední školu, a tak se těší na zaslouženou nezávislost a nástup na tu nejlepší vysokou školu. Z toho důvodu také plánuje tzv. road trip s kamarádkami po vysokých školách v Americe. Taková dívčí jízda se ale vůbec nelíbí jejímu otci, který se nechce smířit s myšlenkou, že jeho dcera stojí na prahu dospělosti.

Profesionální deformace, nebo přílišná úzkostlivost? Táta – policejní inspektor – tedy vyráží na objížďku vsokých škol spolu s děvčaty jako dozor. Cesta se zvrhne v nekonečnou šňůru nehod, trapasů a zmatků. Stihne Melanie pohovor na vysněnou školu? A dokáže slepit svůj vztah s tak trošku ztřeštěným otcem?

FOTO:  oficiální zdroj

ZAJÍMAVOSTI FILMU:

1. Prasátko Alberta, které je ve filmu domácím mazlíčkem, si zahrálo celkem 11 prasat.

2. Arnetia Walker je jen o 9 let starší než Martin Lawrence, přesto ve filmu hraje jeho matku.

3. Tvůrci filmu si nevšimli drobné nepřesnosti. Ve filmu ukazují vzdálenost mezi Chicagem a Georgetownem, která ale neodpovídá skutečnosti. Ve skutečnosti města nejsou tak daleko, jak je uvedeno.

4. Na začátku filmu stojí prasátko Albert u obrázku s nápisem „SOME PIG“ (nějaké prase). Je to odkaz na knihu Šarlotina pavučinka, kde jsou slova „SOME PIG“ používána k rozlišení jedinečnosti hlavního hrdiny prasete Wilbura.

Galerie

5. Další detail, který režisérovi unikl jsou neposedné záclony. Ve scéně, kdy Martin Lawrence pozoruje oknem dceru při tanci, záclony okno nezakrývají. Když ale vyleze po žebříku nahoru, okno je z  1/4 zahalené záclonami.

Jak tento šílený výlet plný nečekaných zvratů dopadne?

Komedii College road trip můžete vidět v pátek 13.1. ve 20:00 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Natáčení filmu Velký Gatsby – luxus, drahé šperky, ale i zranění! Hádejte, kolik stála diamantová čelenka!

NESTÁRNOUCÍ idol mnoha žen: Připomeňte si nejznámější role Richarda Gera!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady