• TV Nova
  • TOP 6: I skvělý film Iron Man má pár chyb. Ty nejzásadnější vás praští do očí!

TOP 6: I skvělý film Iron Man má pár chyb. Ty nejzásadnější vás praští do očí!

TOP 6: I skvělý film Iron Man má pár chyb. Ty nejzásadnější vás praští do očí!
Zdroj: Oficiální zdroj

Tony Stark je excentrický génius, miliardář, playboy a filantrop. Miluje krásné ženy, večírky, luxusní automobily a vše, co patří k životu miliardáře. Hlavně o něm je film Iron Man. Filmový trhák má ale několik chyb.

Asi každý už dnes zná příběh podnikatele Tonyho Starka, který je unesen a vězněn teroristickou skupinou při cestě z povedené prezentace nejnovější zbraně hromadného ničení pro armádní špičky. Tony si však umí poradit a potají si vyrábí speciální oblek, díky kterému se dostane ze spárů teroristů, a tak se zrodí postava Iron Mana. I v tomto hollywoodském trháku, kde si hlavní roli střihnul Robert Downey jr. ale najdeme několik chyb, které tvůrci přehlédli. Pojďme se na ně podívat!

1. Když Pepper vidí v televizi zprávu o poklesu akcií ve Stark Industries, můžete si všimnout, že má bezdrátový headset v levém uchu. Když jí pak Tony volá do laboratoře, Pepper headset v uchu chybí.


2. Když Iron Man a Iron Monger bojují, Iron Man chytí SUV s rodinou uvnitř. Přestože je ale vůz ve vertikální poloze, vlasy lidí vevnitř jakoby vzdorují gravitaci.

3. Při prvním záběru, kdy Tony přijíždí na benefici, je vidět, že auto nemá poznávací značku. V dalším záběru už má auto poznávací značku STARK.

4. V jedné části Pepper vyměňuje reaktor v hrudníku Starka, zatlačí jej do otvoru v hrudi. Hned v následujícím záběru však zatlačuje zařízení znovu.

5. Při úniku z jeskyně Tony havaruje, následuje záběr, kde jde pouští a drží se za zraněnou ruku, v dalším záběru se ale drží za druhou.

Galerie6. Ve chvíli, kdy je Tony paralyzován a následně se snaží dostat ke svému zdroji energie, můžete vidět, že krev, která byla v okolí jeho levého ucha, zmizela. Nepředpokládáme ale, že by si stihl dát sprchu.

Fanoušci komiksových adaptací se na Iron Mana mohou těšit v sobotu 14. ledna ve 20:20 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
KULTOVNÍ FILMY mohly vypadat úplně jinak! Neuvěříte, jaké role odmítl slavný Robert De Niro

V mládí prodával popcorn, je v Guinnessově knize rekordů a sbírá psací stroje. O kterou hvězdu Hollywoodu se jedná?

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady