CHCETE BÝT MILIONÁŘEM? Hlasujte o nejoblíbenějšího moderátora show, kde se vyhrávaly milióny!

CHCETE BÝT MILIONÁŘEM? Hlasujte o nejoblíbenějšího moderátora show, kde se vyhrávaly milióny!
Zdroj: TV Nova

Soutěž Chcete být milionářem? sledovali fanoušci od roku 2000. V horkém křesle se vystřídaly stovky soutěžících, které nelehkými otázkami potrápilo několik moderátorů. Který z nich se vám líbil nejvíce?

Oblíbená televizní show připoutávala k sedačkám každý týden obrovské množství diváků, kteří s napětím sledovali, kterému ze soutěžících se podaří vyhrát milionové částky. V horkém křesle se vystřídaly stovky lidí. Někteří oslňovali svými znalostmi, někteří pohořeli už na první otázce.

FOTO:  TV Nova

Zároveň se během několika let, kdy soutěž v televizi běžela, vystřídalo hned několik moderátorských es. Od počátku soutěže až do roku 2003 soutěž moderoval herec Vladimír Čech.Celé tři roky pokládal soutěžícícm záludné otázky, bavil je svým osobitým humorem a dostal se tak do do povědomí široké veřejnosti.

FOTO:  TV Nova

Dalšími moderátory soutěže byli herec Martin Preiss nebo krátce zpěvák a hudební skladatel Ondřej Hejma. Posledním z moderátorů byl Marek Vašut, který převzal soutěž v roce 2016 již s novými pravidly.

Soutěžící v průběhu soutěže zodpovídá 15 otázek se vzrůstající náročností, přičemž vždy vybírá ze čtyř variant odpovědí tu správnou. Pokud odpověď nezná, může hru ukončit a odnést si dosud vyhranou částku – pokud ovšem překročil hranici jednoho ze záchytných bodů.

Hlasujte v anketě o nejlepšího moderátora fenomenální show Chcete být milionářem? i vy!

Na show Chcete být milionářem? se můžete dívat na stanici Telka v několika vysílacích časech.

ČTĚTE TAKÉ:

ANKETA: Hlasujte pro nejkrásnější seriálovou nevěstu. Pamatujete si je všechny?

Skupina Nova se opět stala lídrem v televizní sledovanosti! Jaké byly nejoblíbenější pořady roku 2016?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady