Eva Burešová slaví 29 let! Podívejte se, jakými velkými proměnami ve svém životě prošla

Eva Burešová slaví 29 let! I když je nyní na vrcholu kariéry, ve spokojeném vztahu a v očekávání druhého dítěte, svůj úspěch rozhodně neměla zadarmo. Na své cestě ke štěstí se musela vypořádat s rolí single matky, pracovním zápřahem i nepochopením okolí. Nyní ale září víc než kdykoliv předtím. Podívejte se na Evinu dechberoucí cestu, kterou zvládla ujít ještě před dosažením třicítky.

Eva se narodila v Hlučíně na Opavsku a už od mládí věděla, že se bude věnovat hudbě. Konzervatoř ale nakonec nedokončila a sama se netají tím, že ve vzdělání dosáhla jen základní školy. To se nesetkalo s pochopením okolí z malého města, které jí tvrdilo, že bez řádného vzdělání nikdy ničeho nedosáhne.

FOTO:  Instagram

​​Opak byl ale pravdou. Už od roku 2011 začaly přicházet první úspěchy v muzikálech, kde Eva získávala hlavní role. V první televizní roli se navíc blýskla i díky seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Všem bylo jasné, že se právě rodí hvězda prvního formátu.

I když Eva získávala jednu roli za druhou, v osobním životě už to tak růžové nebylo. Jak sama přiznává, z prvního partnera se vyklubal manipulativní sobec. Druhý vážnější vztah s Michaelem Krásným měl být láskou jejího života. Eva s ním ve svých 24 letech čekala prvního potomka Nathaniela. Po narození vytouženého miminka se ale pohádková budoucnost rozpadla. Hudebník Michael Krásný rodinu opustil a odjel budovat kariéru do New Yorku.

Ještě v roce 2018 bodovala Eva v show Tvoje tvář má známý hlas a díky skvělým výkonům v kůži LP, Beyonce, Christiny Aguilery či Michaela Jacksona obsadila druhé místo. Připomenout si můžete například její úžasné podání Jennifer Hudson​, které jí vysloužilo bezkonkurenční vítězství celého kola.

​Opravdu osudová série Tvoje tvář má známý hlas ale přišla až s rokem 2020. Právě tehdy se totiž seznámila s nynějším partnerem Přemkem Forejtem. Jiskry tehdy létaly od pódia až k pultíku porotců, a tak nebylo divu, že se veřejnost brzy dověděla o jejich utajovaném vztahu.

FOTO:  TV Nova

​O dva roky později pak oba stáli na společném pódiu. A společnost jim už dělal i někdo třetí. Právě tehdy Eva ukázala rostoucí bříško a za romantické písně Us od Alicie Keys & Jamese Baye divákům předvedli romantické vystoupení.

​Evu můžeme obdivovat nejen pro její krásu a talent, ale i pro schopnost nevzdávat se a jít si za štěstím. Pozitivní přístup k životu se zkrátka vyplatí, ať už na dortu sfoukáváte jakékoliv množství svíček.

Jedinečná vystoupení Evy Burešové v show Tvoje tvář má známý hlas si připomeňte na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady