• TV Nova
  • Smrt, zkažené dětství a nová naděje. Život slavného seriálového herce připomíná kriminálku

Smrt, zkažené dětství a nová naděje. Život slavného seriálového herce připomíná kriminálku

Smrt, zkažené dětství a nová naděje. Život slavného seriálového herce připomíná kriminálku
Zdroj: oficiální zdroj

Málokdo ví, jak pohnutý osud měl charismatický herec Dylan McDermott. Často je obsazován do filmů s kriminální zápletkou, přitom má z dětství nejednu velmi nepěknou vzpomínku...

Už když přišel Dylan McDermott na svět, bylo jasné, že s ním budou problémy. Narodil se totiž patnáctileté matce a sedmnáctiletému otci, kteří na rodičovství vůbec nebyli připravení. Přesto spolu pár zůstal tak dlouho, že se Dylanovi narodila ještě sestra Robin, následoval však rozchod, když bylo Dylanovi pět let a jeho sestře sotva šest měsíců.


Jen měsíc po rozchodu přišla další rána, která oběma dětem navždy změnila život – jejich matka zemřela. Policie případ uzavřela jako sebevraždu, ale po více než 45 letech se Dylan zasadil o to, aby byl případ znovu otevřen a světe div se, policie dospěla k závěru zcela jinému – jeho matka byla zavražděna svým přítelem!

FOTO:  oficiální zdroj


Jeho mladý otec nebyl na tak velkou zodpovědnost připravený. Z Dylana tedy vyrostlo osamělé a izolované dítě plné hněvu. Stal se z něj alkoholik a čím dál více se zaplétal do pouličních bitek. Je až s podivem, že krušné dětství přežil bez úhony.


Kdo mu dal novou šanci? Až třetí žena jeho otce, americká scénáristka Eve Ensler (autorka Monologů vagíny). Ta odhalila jeho herecký potenciál a dala mu roli v jedné ze svých her. Dylan se poté zapsal ke studiu herectví a získal nové ambice. Zahrál si v mnoha televizních seriálech, např. v Ally McBealové, naposledy jej diváci mohou znát ze seriálu Stalker, kde hraje detektiva Jacka Larsena.

Galerie

Dylana McDermotta můžete vídat každé pondělí a úterý od 22:30 na Nově v seriálu Stalker.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SPECIALISTA ŠTÁFEK: Nový kriminální seriál startuje už v pondělí! Jak si v něm povede vtipálek z Ulice?

BYL TO NEUVĚŘITELNÝ ROŠŤÁK! Poznáte tohohle malého raubíře? Bavil vás v Tvojí tváři!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady