Zajímavosti ze seriálu Námořní vyšetřovací služba: Kdo měl falešný český pas?

Zajímavosti ze seriálu Námořní vyšetřovací služba: Kdo měl falešný český pas?

Americký krimiseriál o týmu speciálních agentů, kteří řeší trestné činy spojené s námořnictvem a námořní pěchotou USA, se těší velké popularitě, z jeho zákulisí se toho však příliš neví.

Námořní vyšetřovací služba ve Washingtonu (NCIS) vyšetřuje zločiny, které se jakýmkoliv způsobem týkají amerického námořnictva. Tým vyšetřovatelů vede zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), v jeho týmu jsou zvláštní agent Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), zvláštní agent Timothy McGee (Sean Murray) a bývalá analytička NSA Eleanor Bishop (Emily Wickersham). Týmu pomáhá soudní lékař Donald Mallard (David McCallum, jeho asistent Jimmy Palmer (Brian Dietzen) a jedna z nejpamátnějších postav, forenzní specialistka Abigail Abby“ Scuitová (Pauley Perrette).

– Jedná se o spin-off k seriálu JAG. Charaktery této série proto byly původně představeny v osmé řadě tohoto seriálu.

– Abigail Abby“ Scuitová je forenzní specialistka a zarytá gothička. Její představitelka Pauley Perrette s ní má však společného víc, než by se mohlo zdát! Tak například se narodila v New Orleans stejně jako Abby a vystudovala i podobný obor – kriminologii. Jednu věc však mají opravdu rozdílnou, a tou jsou vlasy. Zatímco gothický vzhled Abbey podtrhují rovné černé vlasy, vlasy Pauley jsou blonďaté a ke všemu kudrnaté.– V sedmém díle sedmé série se agenti seznamují se životopisem severokorejské agentky Kai. Na obrazovce se mezitím objeví jeden z jejích falešných občanských průkazů, podle kterého je občankou České republiky.

– NCIS sice v serálu sídlí ve Washingtonu, natáčení však probíhá v Kalifornii.

– Mark Harmon se netají tím, že doma posedává v tričkách, která mu zaslali věrní fanoušci.


– Říká se, že Mark Harmon během natáčení seriálu pracuje se skutečným nářadím, které má doma ve své dílně. Těžko říct, zda je to skutečnosti, nebo pouze výmysl producentů, nicméně si lze jen těžko představit, že bude Mark Harmon pokaždé na natáčení tahat velkou bednu svého nářadí a večer ji zase bude táhnout zpátky...

– V jednom díle Annthony DiNozzo, kterého hraje Michael Weatherly o jedné postavě podotkne, že je krásná, ale není to Jessica Alba. Michael Weatherly byl s Jessicou Albou nějaký čas zasnoubený.


– Tvůrcem seriálu je Donald P. Bellisarion. Jeho podobizna v seriálu visí na zdi, kde jsou zobrazeni nejhledanější zločinci. Originální způsob, jak se nechat ve vlastním seirálu zvěčnit!

Seriál Námořní vyšetřovací služba můžete sledovat každý všední den od 16:00 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Z jeho šibalského úsměvu půjdete do kolen! Jak dnes vypadá dětská hvězda z filmu Zachraňte Willyho?

Láska na plátně i ve skutečnosti! Co dalšího jste nevěděli o filmu Zápisník jedné lásky?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady