Kristen Bell jako půvabná detektivka! Věděli jste o filmu Veronica Mars tyto zajímavosti?

Kristen Bell jako půvabná detektivka! Věděli jste o filmu Veronica Mars tyto zajímavosti?
Zdroj: Oficiální zdroj

Pamatujete si ještě úspěšný seriál Veronica Marsová? Pojďme si společně připomenout tento detektivní seriál s kráskou Kristen Bell v hlavní roli.

V seriálu se Veronica Mars začala amatérské práci soukromého očka věnovat kvůli svému otci, který dříve býval šerifem. Seriál se dočkal pokračování v podobě filmu, kde se ocitáme o několik let později v životě právě Veronicy Marsové. Její bývalá láska Logan se ocitne v problémech a je zapleten do záhadné vraždy. Veronica neváhá a snaží se mu pomoci. Rozhodla se, že vypátrá pravdu a napínavý film s podivnými zvraty může začít.

FOTO:  Oficiální zdroj

Věděli jste o natáčení filmu Veronica Mars tyto zajímavosti?

- Fanoušci, kteří velice stáli o natočení filmu přispívali ze svého studiu Warner Bros Pictures. Těmto fanouškům bylo umožněno stáhnout si film zdarma.

- Kristen Bell porodila dva měsíce před natáčením holčičku. Do formy se dostala velice rychle a natáčení tedy nic nebránilo.

- Původní myšlenka byla taková, že hlavní postava Veronicy Mars měla být muž. Co myslíte, bylo by to takhle zajímavější?

- Na casting si režisér filmu pozval 100 děvčat včetně Kristen Bell. Právě ona šla na řadu jako první a ani jedna z dalších 99 dívek ji nepřekonalo. Režisér z ní byl nadšen a roli dostala ona.

FOTO:  Oficiální zdroj

- Původně Veronica a Logan neměli být vůbec spolu. Když ale po šesti epizodách seriálu tvůrci filmu viděli, jak mezi nimi funguje vzájemná chemie, hned jejich lásku zapsali do scénáře a nová dvojice byla na světě.

- Herečka Amanda Seyfried, která si zahrála Lilly Kane původně dělala konkurz právě na Veronicu Mars.

- Filmoví tvůrci se obávali, aby si zpočátku diváci nepletli postavy Teddyho Dunna (Duncan) a Jasona Dohringa (Logan), a tak vytvořili „barevný kód", kdy Duncan nosil oblečení modré barvy, zatímco Logan zase barvy zemité (odstíny zelené, hnědé atd.). Toto pravidlo se nakonec dodržovalo po celý seriál.

FOTO:  oficiální zdroj

- Když se rozhodlo o zrušení seriálu, fanoušci ve snaze zachránit seriál uspořádali akci, která měla ukázat oblíbenost Veronicy Mars a poslali ředitelce televize CW Dawn Ostroff přes 10 000 tyčinek Mars. Bohužel ji to neobměkčilo a seriál nepokračoval. O pár let později se natočil film a fanoušci byli spokojeni.

Galerie

Nezapomeňte se na film Veronica Mars dívat v neděli ve 20:00 na Nova Cinema. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ANKETA: Sněhurka nebo Pocahontas? Hlasujte o nejkouzelnější animák z dílny Walta Disneyho!

TY NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠATY princezen: Které byste oblékly vy? HLASUJTE!

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články