• TV Nova
  • Z jeho šibalského úsměvu půjdete do kolen! Jak dnes vypadá dětská hvězda z filmu Zachraňte Willyho?

Z jeho šibalského úsměvu půjdete do kolen! Jak dnes vypadá dětská hvězda z filmu Zachraňte Willyho?

Z jeho šibalského úsměvu půjdete do kolen! Jak dnes vypadá dětská hvězda z filmu Zachraňte Willyho?
Zdroj: Oficiální zdroj

Pamatujete si ještě malého kluka z filmu Zachraňte Willyho? Chlapec, který jako jediný rozuměl nářkům a náladám kosatky Willyho, se po letech hodně změnil. Podívejte se v galerii, jak teď vypadá!

Jason James Richter, tedy nejlepší lidský kamarád mírumilovné kosatky Willyho, neměl úplně jednoduché dětství. Jeho matka si skrze něj plnila své neprožité sny a vodila ho z jednoho filmového konkurzu na druhý. Jednoho dne Jasonův otec opustil nejen jeho matku, ale i jeho. Jasonova ctižádostivá matka byla nucena vsadit vše na jednu kartu, což znamenalo udělat z Jasona filmovou hvězdu – a tím si zajistit příjemný život. To se naštěstí podařilo a Jason dostal svou životní roli ve filmu Zachraňte Willyho.

FOTO:  Oficiální zdroj

Jason přiznal, že z natáčení s kosatkou Keiko měl z počátku velký strach, ale hned po pár dnech natáčení se spolu sblížili a stali se z nic nerozluční přátelé. Film se dočkal ještě dvou pokračování a Jasonova sláva rostla. Na hereckém nebi se rozzářila další dětská hvězda. Další nabídky na sebe nenchaly dlouho čekat: zahrál si ve videoklipu Michaela Jacksona, dostal hlavní roli ve třetím díle Nekonečného příběhu a také si zahrál v seriálu Sabrina – mladá čarodějnice.

FOTO:  Oficiální zdroj

Koncem devadesátých let se ale pravděpodobně kvůli přicházející dospělosti nabídky hrnout přestaly. Jasonovi to ale moc vrásek nedělalo, přece jen za druhý díl Willyho obdržel honorář ve výši jednoho milionu dolarů a o budoucnost si starosti dělat rozhodně nemusel. Začal se věnovat své další zálibě – hudbě. Stal se členem kapely, ve které hrál na baskytaru, a dokonce se mu s kapelou podařilo vydat album. Bohužel se poté rozešli ve zlém.

 

Galerie

Nyní se však Jason navrátil do světa filmu a vypadá to, že jej brzy opět v nějakém snímku uvidíme! Naváže na filmový úspěch, který měl v dětství?

Na film Zachraňte Willyho se můžete podívat v sobotu v 16:15 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POZNALI BYSTE HO? Takhle vypadal Adam Mišík v televizi v 10 letech!

NEUVĚŘITELNÉ: Tyhle filmové chyby by ve snímku „Od kolébky do hrobu“ neměly co dělat! Všimli jste si jich?

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady