
Celebrity jsou také jen lidé, a proto i ony občas opustí televizní obrazovku a vydají se za krásami prvních letních dnů. Svou zaslouženou dovolenou si nyní užívá Lucie Borhyová, která se i s rodinou vydala do prosluněného Španělska.
Místo zpravodajského pultu bazén, místo kostýmku plavky. Lucie Borhyová se do Španělska vydala i se s svými dvěma dětmi Lucasem a Lindou. Podle jejích slov si pobyt na Pyrenejském poloostrově doslova vychutnávají! „Užíváme si to maximálně! Koupeme se v moři, v bazénu, jezdíme na výlety, navštívili jsme například už krásnou zoologickou zahradu nebo úžasný motýlí park, pochutnáváme si na místních specialitách a také ujíždíme na zmrzlinách.“
Lucie platí za jednu z nejkrásnějších českých moderátorek, a proto zřejmě nikoho nepřekvapí, že jí to u bazénu zatraceně sluší. Na večerní setkávání u pravidelných zpráv si ale budou muset fanoušci ještě chvíli počkat. Blonďatá bohyně večerního zpravodajství se domů jen tak rychle nechystá. „Je to prostě dovolená, jak má být se vším všudy. A ještě nás čeká spousta dobrodružství!“
Galerie
Na 60 let vypadá Lucie Borhyová výborně! Že nevíte, o čem je řeč? Připomeňte si reportáž se zmateným soutěžícím pořadu Na lovu, za kterého se pak přišel Lucii Borhyové přímo do studia Televizních novin omluvit Ondřej Sokol!