Policie Modrava opět každou neděli na Nově! Na jaké případy se můžete těšit?

Policie Modrava opět každou neděli na Nově! Na jaké případy se můžete těšit?
Zdroj: Getty Images

Satoranský, Norisová a Tomsa se v neděli večer znovu objeví na obrazovkách TV Nova. Repríza třetí řady populárního seriálu Policie Modrava bude diváky provázet po celé prázdniny!

V třetí řadě se můžete těšit například na případ záhadného zmizení majítele IT firmy, od kterého i přesto nadále chodí zprávy, závisláka, který miluje hazardní hry víc než ženy, nebo muže, který se po dvou letech vězení na Borech vrací domů... Jak si vyšetřovatelé s případy poradí, sledujte od 10. července každou neděli ve 20:20 na Nově! Pokud se vám nechce čekat, všechny díly najdete už teď na Voyo.

​Atraktivní prostředí Šumavy se stane dějištěm osmi příběhů, v nichž sledujeme napínavé kriminální příběhy stejně pozorně jako soukromá dramata členů týmu kriminalistů. 

Galerie

Po natáčecích místech si lze udělat i výlet. Jedním z hlavních míst, kde se příběhy odehrávají, jsou Kašperské Hory, kde se můžete vydat na Kašperské náměstí, hřbitovní kostel sv. Mikuláše nebo i na hrad Kašperk. Na jeho nádvoří se konají výstavy, divadelní představení nebo i koncerty. V reportáži se dozvíte, co při návštěvě rozhodně nevynechat:

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady