JAK TO BYLO DOOPRAVDY: Byli Tom Hanks a Meg Ryan milenci i ve skutečnosti?

JAK TO BYLO DOOPRAVDY: Byli Tom Hanks a Meg Ryan milenci i ve skutečnosti?
Zdroj: Oficiální zdroj

Na plátně to mezi nimi pořádně jiskří – Tom Hanks a Meg Ryan patří k oblíbeným filmovým párům. Panovala romantika i v soukromí, nebo jenom na place?

Meg Ryan, herečka, která byla populární především v osmdesátých a devadesátých letech, se na nějakou dobu stáhla z filmového světa. V devadesátých letech si ale s Tomem Hanksem zahrála rovnou ve třech filmech – Joe kontra sopka, Samotáři v Seattlu a Láska přes internet. Obzvláště poslední dva zmíněné vystřelily kariéru obou herců do nebeských výšin!

FOTO:  Profimedia

V obou filmech si zahráli mileneckou dvojici. Ve snímku Samotář v Seattlu Hanks hraje ovdovělého muže, který si kvůli synovi hledá partnerku. Hanks promluví do nočního rozhlasového pořadu a uslyší ho novinářka Annie, které se architekt Sam ihned zalíbí. Film pojednává o tom, že když spolu dva lidé mají být, vždy si k sobě najdou cestu. Jak to ale s Tomem Hanksem a Meg Ryan je doopravdy? Podle různých zdrojů byly vždy jen kamarádi a kolegové.

FOTO:  Sony

Minulý rok Meg Ryan přišla se svým režijním debutem„ Ithaca". Tento film nejen režíruje, ale ztvárňuje zde i hlavní roli. Do malé role sem obsadila i svého přítele Toma Hankse, se kterým se po dvaceti letech znovu setkali na place. Hanks ve filmu hraje mrtvého manžela Meg Ryan, která o něm má různé vize. Vdova se musí postarat o své dva syny v době druhé světové války. Tom Hanks si ve filmu zahrál prý čistě z přátelství k Meg. Za tuto nabídku byl velice vděčný a bylo mu potěšením zde tuto malou roličku ztvárnit. Snímek bohužel nebyl divácky moc úspěšný, ale třeba se dočkáme ještě jejich pátého společného filmu, který snad sklidí větší úspěch.

Galerie

Na film Samotář v Seattlu se můžete podívat ve středu 4. 1. od 20:00 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TI ZESTÁRLI! Jak se změnili herci sitcomu Krok za krokem po 25 letech?

Dvojčata Olsenova odhalila své tajemství: Nejúspěšnější ve filmu je jejich mladší sestra!


 

Sdílet

Nejnovější videa

Články