Eva Burešová jako Žena z oceli! Čím se stal Forejt v jejím novém klipu?

Zpěvačka Eva Burešová představila světu svůj nový videoklip k písni Žena z oceli, kde ukázala také těhotenské bříško a partnera Přemka Forejta, který s ní tuto metalovou novinku nazpíval. O čem píseň je? A proč v ní došlo k souboji?

O nové písni informovala Eva Burešová na svém profilu na sociální síti ke konci května. Podílel se na ní také její kamarád Václav Noid Bárta. "Bohužel hlas na tvrdší hudbu nemám, ale v mém srdci a duši vždy rezonovala. Tak mi strejda Vašek splnil přání a fakt mi jednu takovou metalovou lásku s Eliškou Grabcovou napsal," uvedla tehdy Eva.

Ve videoklipu se Přemek objevuje jako rytíř, který musí zachránit svoji milou ze zajetí. Fanoušci tak mohou vidět, jak mu to jde s mečem. Píseň zpěvačka nahrála spolu se skupinou Dymytry a také se svým partnerem Přemkem Forejtem, se kterým ale nezpívala poprvé. Společně je mohli vidět diváci televize Nova vystupovat v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde Eva byla členkou poroty. Tehdy také odhalila, že s Přemkem čekají miminko.

Proč se rozhodla s novinou počkat a neříkat to světu hned? "Já si myslím, že každá žena, ať už je známá nebo není známá, má právo na to, alespoň ty tři až čtyři měsíce, si to nechat pro sebe, pro ty své blízké, protože všichni víme, že tohle období je nejkřehčí a může se stát cokoli," prozradila Eva v exkluzivním rozhovoru pro Nova Plus.

Celý rozhovor s Evou Burešovou si pusťte na Nova Plus. Nový videoklip najdete zde.

Poslední řadu Tvoje tvář má známý hlas si můžete připomenout na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady