Party i milostné scény. Co dalšího čeká sedm neherců v jednom bytě?

Party i milostné scény. Co dalšího čeká sedm neherců v jednom bytě?
Zdroj: TV Nova

Zbrusu nový formát televize Nova je tady! Už v pondělí 4. července na Voyo a 11. července na Nova Fun odstartuje nový unikátní projekt Praha – den & noc. Hraná reality show ukáže život party mladých lidí, kteří spolu bydlí v pražském bytě. V čem je projekt unikátní?

Producenti pořadu slibují něco, co český divák ještě neviděl. Hranice mezi seriálem a realitou se stírá a mnohdy divák nepozná, jestli se postavy drží scénáře, nebo se jedná o improvizaci. Jedinečnost formátu spočívá mimo jiné v obsazení - všechny postavy totiž ztvárňují neherci. Vše, co v seriálu diváci uvidí, se odehrává v reálném prostředí Prahy dle zjednodušeného, schematického scénáře, který nastiňuje jen základní dějové linky. Konkrétní dialogy a interakce jsou již výhradně na samotných aktérech. ​Unikátní je i způsob natáčení. Dění na place tak připomíná přímý přenos. Tato hraná reality show se navíc natáčí a následně připravuje do vysílání jen se zcela minimálními zásahy ze strany režiséra a postprodukce. 

​​Samotný příběh reality show Praha – den & noc zavede diváky do kolektivu mladých lidí, kteří spolu bydlí v pronajatém vícepokojovém bytě v centru Prahy. Majitel tohoto bytu Pepa alias Joe pokoje pronajímá mladým lidem, kteří si přišli do Prahy splnit své sny. Má za sebou divoký život a všem radí, aby se ho nepokoušeli přelstít, nebo podvést! 

Sen o kariéře zpěvačky a influencerky si do Prahy přišla splnit éterická a vždy pozitivní Sofi. Díky své naivitě nemá příliš štěstí na partnery a na nájem si zatím vydělává rozdáváním letáků. Další spolubydlící je Leyla – atraktivní, temperamentní, typicky městská princezna, která má ráda módu a zdravé jídlo. Své emoce dokáže prožívat pořádně nahlas. U mužů většinou dosáhne všeho, co si zamane. Své sympatie k jednomu ze spolubydlících už nedokáže dlouho skrývat. 

Další osobou, která patří mezi obyvatele Joeova bytu, je sebevědomá Aňa. Měla těžké mládí, život se s ní moc nemazlil. To ji zocelilo, takže se nyní s ničím moc nepáře a téměř nic ji nerozhází stejně jako Joea. Společný budget všech spolubydlících drží pevně na uzdě. K pánskému osazenstvu bytu patří atraktivní hasič Marek – sportovní typ, lamač dívčích srdcí, jehož baví focení. Pod maskou sebevědomého frajírka se skrývá citlivý muž, který nechce nikomu ublížit. Rozumí si se svou ex Míšou, Leylou, ale i s modelkami, které fotí u sebe v provizorním ateliéru. 

​Holky balit neumí a do práce se nehrne. Řeč je o dalším obyvateli Joeova bytu Oldovi. „Party-boy“, který všechny baví svými neuvěřitelnými historkami a také nezměrným talentem, jak se snadno dostat do maléru. ​A poslední ale neméně důležitá Míša hned po příchodu zamíchá dějem. Sympatická, přitažlivá, občas lehce naivní rodačka z Ostravy přichází do Prahy s touhou stát se herečkou. Tahle Markova ex hned v prvním díle odstartuje nevídanou smršť událostí a emocí.

Galerie

Děj hrané reality show Praha – den & noc se většinu času odehrává v atraktivním bytě hlavních hrdinů v centru Prahy. Natáčení ovšem probíhá i na dalších pražských lokalitách, a to za každodenního běžného provozu, jako například v autoservisu, bistru, klubu nebo v parku. Kromě hlavní sedmičky se v seriálu objeví i mnoho dalších vedlejších postav, které okoření už tak zajímavý děj. 

Praha – den & noc startuje na Voyo už v pondělí 4. července, kde bude ke zhlédnutí každý všední den. Diváci tuto hranou reality show budou moci sledovat také na Nova Fun, a to od 11. července vždy od pondělí do pátku ve 21:40. 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady