Hvězda Souboje coverů Mariana Prachařová odhalila soukromí! Co na sebe práskla v nové písni?

Hvězda Souboje coverů Mariana Prachařová odhalila soukromí! Co na sebe práskla v nové písni?
Zdroj: Archiv TV Nova

Zpěvačka Mariana Prachařová je čím dál častěji atakovaná dotazy ohledně partnera a budoucnosti a ačkoli se svými fanoušky ráda sdílí střípky ze svého života a soukromí, v tématu lásky byla doposud o něco střídmější. Nyní se ze svých pocitů rozhodla vyzpívat! Ve spolupráci s Blankou Maderovou, Nicem Coolidgem a textařkou Patricií Fuxovou vydává píseň Víkend, která odkrývá nejen její milostný život! Skladba zároveň navazuje na dvojici nových songů Prodavačka snů a Štěstí je v lidech, které Mariana vydala v průběhu jara.

Tématem písně Víkend je zklamání z neopětované lásky, s čímž má mladá hudebnice vlastní zkušenost. „Když mě Mariana oslovila s písničkou, temná produkce, která už byla načrtnutá, mi vnukla nápad na – pro naši generaci – typický vztah bez trvanlivosti a bez schopnosti vedení upřímné komunikace. Hovoří ke každému, kdo zažil ghosting nebo se ocitl ve vztahu, kde byla silná přitažlivost, ale i zjištění, že se člověk v takové situaci nakonec sám nachází ve slepé uličce,” uvedla autorka textu Patricie Fuxová, která se opřela o skutečné zkušenosti a příběhy Mariany.

„Mně osobně se tohle stalo bohužel několikrát. Zamilovala jsem se a totálně tomu druhému člověku propadla – oddala se mu, ale on se mi pak třeba i bez vysvětlení přestal ozývat a já kolikrát ani netušila proč,” odhalila Prachařová. Tento problém považuje mezi mladými za velmi častý, i proto se rozhodla jít s kůží na trh.

„Bohužel tohle slýchám ze všech stran a děje se to často. Myslím, že to nikdy vůči tomu druhému není spravedlivé. Fér je říct narovinu, že už prostě nemáte zájem a netrápit toho druhého nebo ho nechávat v nevědomí, co se vlastně děje. Píseň tedy přesně odráží tyto pocity. Je o zmatení, o zklamání a samozřejmě o lásce,” vysvětlila zpěvačka, která si k natočení klipu přizvala svého dobrého kamaráda Milana Peroutku.

FOTO:  Archiv TV Nova

​Ten společně s týmem Seeyacreative natáčela v Ďáblicích na Smíchově za velmi náročných podmínek. „Milan je ideální parťák. Zaprvé se známe a jsme kamarádi, takže jsem se před ním nemusela stydět a za druhé je to herec a zpěvák, tedy profík, který to s kamerou umí. Tohle natáčení bylo velmi náročné. Točili jsme na čtyřech lokacích a venku, ten den bylo asi 30 stupňů a my byli na přímém slunci. Oba jsme se šíleně spálili, ale i tak jsme si natáčení užili, Milan byl opravdu skvělý,” rozněžnila se mladá hudebnice na účet Peroutky a ihned vyvrátila, že by mezi nimi vznikalo něco víc, jak si v posledních dnech fanoušci domýšleli na sociálních sítích.

„Lidé nám píšou, že nám to spolu sluší, ale já si myslím, že tohle k přátelství mezi mužem a ženou prostě patří,” zasmála se. Zároveň prozradila, že si život vedle někoho ze stejné branže umí představit, neodmítá však ani možnost randit s někým, kdo se věnuje jinému řemeslu. „Myslím, že by byli hlavně doma nadšení, že jsem si našla někoho, kdo dělá pořádnou práci. Naši například nechtěli, abych šla někdy na herectví, že si mám najít něco jiného – pořádného. No, tak by to měli,” uzavřela se smíchem zpěvačka.

​Prachařová aktuálně cestuje po Evropě a kromě dovolených za hranicemi plánuje také festivaly a práci na dalších skladbách. Kdo ví, třeba na konci léta bude zpívat o pravé lásce!

Píseň si pusťte zde: https://www.youtube.com/watch?v=TouBHFg4ils

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady