Hrůzný nález ve vodě: Vyplave kromě mrtvoly na povrch i pravda o masovém vrahovi?

Voda někdy vyplaví i případy, nad jejichž vyřešením si kriminalisté marně lámali hlavu. Zmizení mentálně opožděného Kenyho se před šesti lety připsalo masovému vrahovi. A to i přesto, že jeho tělo nebylo nikdy objeveno. Nyní však s jeho kostrou vyplavaly na povrch i nové důkazy, které by mohly usvědčit skutečného vraha.

FOTO:  TV Nova

Patnáctiletý Honza Chabr vyloví při rybaření kosterní pozůstatky, na první pohled byly ve vodě několik let. Záhy vyjde najevo, že se jedná o kostru osmnáctiletého mentálně opožděného Kenyho, se kterým Honza kdysi jako dítě kamarádil. Když Keny před šesti lety zmizel, kriminalisté měli za to, že byl třetí obětí sériového vraha, a to i přesto, že se Kenyho tělo tehdy nenašlo. Specialisté se tak pouštějí do pátrání po pachateli, jehož stopa už dávno „vychladla“.

FOTO:  TV Nova

S řešením případu jim pomáhá major Dagmar Šnébová (Kateřina Lojdová), která v době, kdy byl zločin spáchán, pracovala na GIBSu a vyšetřovala laxní přístup kriminalisty, jenž byl zmizením Kenyho pověřen. Spolu s Janou Šafářovou (Eva Leimbergerová) se snaží získat nové informace od Kenyho matky, která po synově zmizení zůstala zcela osamělá. Přes velký časový odstup od smrti mladíka se tak policistům přece jen začíná dařit poskládat dohromady střípky mozaiky celého případu.  

FOTO:  TV Nova

Specialisty můžete sledovat už v pondělí 27. 6. na Nově, nebo již nyní s předstihem a bez přerušení reklamou na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady