Jedinečná šance pro fanoušky soutěže Na lovu: Hledá se nejbystřejší mozek Česka!

Během sledování vědomostních soutěží v televizi vás možná občas napadne, že byste zvládli odpovídat lépe a rychleji než soutěžící. Dokázali byste ale porazit celý tým? Pokud je vaše odpověď ANO, máme pro vás skvělou zprávu!

Na lovu je světově úspěšná soutěž, která nabízí kombinaci zábavy, vědomostí a velkého napětí! V zahraničí trhá rekordy sledovanosti a nejinak je tomu v Česku. Lovci patří mezi nejbystřejší mozky Česka, disponují mnoha znalostmi z různých oborů a někteří z nich mají dokonce zkušenosti z jiných soutěží. V Na lovu jsou ostatně klíčovou postavou – stojí mezi týmem soutěžících a výhrou.

Pokud vám nechybí odvaha a nejste mistry pouze v jednom oboru, pak možná hledáme právě vás! Prestižní tým lovců z Na lovu totiž potřebuje novou posilu. Jestli jste nabušení vědomostmi, chcete to všem dokázat a je vám více než 20 let, pak se rozhodně přihlaste ZDE! ​Adrenalin, koncert vědomostí, ale hlavně skvělá zábava! To vše je soutěž Na lovu – a vy můžete být u toho!

Na lovu FOTO:  TV Nova

Před natáčením pořadu Na lovu si lovci museli zvyknout na zcela novou image. A Vševěd dokonce dostal speciální pomůcku! Více ve videu:

​Během léta má soutěž Na lovu pauzu, vy ale můžete sledovat reprízy na Nově, nebo všechny díly bez reklam na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa

Články