Vydejte se s námi na místo, kde to bude žít dnem a nocí! Nová hraná reality startuje už brzy

Už v pondělí 4. července na Voyo a 11. července na Nova Fun startuje nový formát TV Nova Praha – den & noc. Zveme vás na prohlídku bytu v centru hlavního města, kde se se bude odehrávat nová hraná reality show!

Unikátní formát, kde nezbyde čas přemýšlet, zda se jedná o realitu nebo seriál, míří za vámi. Jedinečnost pořadu spočívá i v tom, že všechny postavy ztvárňují neherci. Vše se odehrává dle zjednodušeného scénáře a vše ostatní záleží na aktérech. Těšit se tak můžete i na nečekané situace.

Samotný příběh nás zavede mezi partu mladých lidí, kteří spolu bydlí v pronajatém bytě v centru Prahy. Majitelem je Pepa alias Joe, který pomáhá účinkujícím plnit jejich sny. I když má za sebou divoký život, je spolehlivý, čestný, férový, potrpí si na dodržování pravidel.

Nová hraná reality show přinese příběhy nových lásek, ale i zklamání, intriky a nenávist. Děj se odehrává v dalších lokalitách hlavního města, jako je bistro, autoservis, taneční klub nebo park. Je tak možné, že své nové hrdiny potkáte osobně!

​Nová hraná reality show Praha – den & noc startuje už 4. července na Voyo! Na Nova Plus sledujte bonusy a ukázky.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady