Nová show s Ondřejem Sokolem a Alešem Hámou: Jaké kulišárny provedou Vojtovi Dykovi?

První prázdninová sobota bude patřit nové zábavné show pro celou rodinu 2 na 1. Populární moderátorské duo Ondřej Sokol a Aleš Háma si v ní vezmou „na paškál“ herce a zpěváka Vojtu Dyka, který musí v průběhu show absolvovat sérii nejrůznějších úkolů, zkoušek anebo výzev nazvaných „brány“, které ho dostanou do nestandardních a ne zrovna komfortních situací. Můžete se tak těšit na množství vtipných momentů, nachytávek a reakcí, které vznikaly vlivem nečekaných událostí. Co na celou show říkají režisér Pepe Majeský, moderátor Aleš Háma nebo i první host Vojta Dyk?

Režisér Pepe Majeský: Moderování Aleše Hámy a Ondřeje Sokola je geniální

FOTO:  TV Nova

Můžete představit projekt 2 na 1?

Jde o zábavnou, soutěžní talkshow, která má všechny prvky rodinné zábavy. V této show figurují dva moderátoři proti jednomu hvězdnému hostovi. Toho dostáváme do různých netradičních poloh, máme pro něj připraveno i několik překvapení, různé mini soutěže, skrytou kameru a mnoho dalšího. Vlastně ho dostáváme do poloh, ve kterých ho diváci doposud neviděli.

Jde tedy o celkem náročnou show na přípravu, je to tak?

Je to opravdu velmi náročné. Ten host, který přijde, vlastně netuší vůbec nic, všechno pro něj je překvapení. Takže ta organizace je složitá. Produkčně je to jeden z nejnáročnějších projektů, na kterém jsem kdy pracoval.

Proč jste zvolili moderátorské duo Ondřej Sokol a Aleš Háma?

Show se jmenuje 2 na 1 a Aleš s Ondrou jsou momentálně naše nejpopulárnější moderátorská dvojice, takže ta volba byla velmi přirozená. Jejich moderování ve dvojici je opravdu geniální.

Moderátor Aleš Háma: Podobný pořad tu chyběl

FOTO:  TV Nova

V čem spočívá show 2 na 1?

2 na 1 je opravdu krásný koncept. My dva s Ondrou si pozveme jednoho slavného hosta a přichystáme mu šest různých překvapení. Jde o moc hezké věci, ale můžu prozradit, že se neubráníme ani pár zlomyslnostem. Náš první host je můj velký kamarád Vojta Dyk, takže jsem se velmi těšil.

Show spočívá v nachytávkách a nejrůznějších zlomyslnostech. Jak vám sedí tato poloha?

To nejsou zlé věci, jde spíše o takové kulišárny. Já se hrozně těším, protože zrovna na Vojtu jsme si připravili opravdu perfektní překvapení.

Vidíte nějakou výhodu v tom, že jste s Vojtou kamarádi?

To je otázka… ale tím, že o Vojtovi vím hodně věcí, bylo z čeho vycházet. Tady jsme šli v dost věcech opravdu na jistotu a věděli jsme, kterým směrem se vydat.

Byla nějaká situace, která vás odbourala?

Když jsme natáčeli skryté kamery, tak jsem měl obrovský problém se vydržet nesmát, protože tam bylo velké množství neskutečně zábavných momentů. Tak moc doufám, že se budou bavit i diváci.

Můžete tedy pozvat diváky ke sledování této show?

Já si myslím, že 2 na 1 je pořad, který tady chyběl. Protože známou osobnost v takto nestandardních situacích diváci zcela jistě doposud ještě neviděli.

Vojta Dyk: První host i oběť smíchu

FOTO:  TV Nova

​Jako první se v zábavné show objeví Vojta Dyk, který nás svým nezaměnitelným šarmem uchvátí i pobaví „Upřímně musím říct, že je to opravdu velmi emotivně náročné. Je to nekončící množství nejrůznějších překvapení,“ říká Vojtěch Dyk a pokračuje: „Já tedy spíše rád překvapuju a trochu méně rád ta překvapení přijímám, ale na druhou stranu za to opravdu moc děkuju a je to hezké.“

Jak zvládne situace, které si na něj Aleš Háma a Ondřej Soukup připravili? Vše uvidíme v sobotu 2. července ve 20:20 na Nově a už 25. června na Voyo.Prázdninám a smíchu zdar!

Sdílet

Nejnovější videa

Články