Ovladač dnes patří tatínkům! Sportovní události, filmové hity i osvědčené klasiky pro Den otců

První vzory i lásky, neohrožení hrdinové, chrliči chrápání u televize i odborníci na fotbalovou tematiku. Zkrátka naši tatínkové. Právě jim patří Den otců i ovladač k dnešnímu programu. Stačí se pohodlně usadit a užít si nadupaný program, který už nyní čeká na Voyo!

Lekce chlapa na rodičovské: Deníček moderního fotra

FOTO:  Nova.cz

​​​Patří chlapi na rodičovskou dovolenou, nebo ne? Právě tuto otázku nám zodpoví Deníček moderního fotra. Když Nataša (Tereza Voříšková) prožije vášnivou noc s Dominikem (Jiří Mádl), vzejde z ní něco víc než jen morální kocovina. Neplánované dítě si rozhodne nechat. S Dominikem se dohodne, že on jako nezaměstnaný spisovatel zůstane s dítětem doma a ona bude jako úspěšná designérka hraček chodit dál do práce. Deníček moderního fotra vás rozesměje svou autenticitou, Jiřím Mádlem na pokraji zoufalství, ale i pořádnou dávkou romantiky při sbližování obou rodičů.

Trefa do černého: Světový pohár v šipkách

FOTO:  Profimeda

​Světový pohár v šipkách World Cup of Darts 2022 probíhá v německém Frankfurtu. Na Voyo můžete sledovat živě utkání šampionů, kteří se o pohár utkají v týmu o dvou hráčích. Českou republiku zde zastoupí Karel „Zlej Kája“ Sedláček a Adam Gawlas. Nohy na čáru a šipky do ruky!

Jak na stovky dětí: Pozdravy ze spermabanky

FOTO:  Nova.cz

David Wozniak je čtyřicátník, který se v životě nevěnuje budování rodiny, ale svým koníčkům. A také hojným návštěvám spermabanky. V jednu chvíli jej kontaktuje právník daného institutu a oznámí mu, že jeho kvalitní sperma bylo použito na umělé oplodnění stovek žen. David se tak rázem stane otcem 533 dětí! Část jeho potomků nyní požaduje odtajnění identity svého biologického otce. Vystoupí Dave z anonymity a seznámí se s dětmi, které nechtěně zplodil? Vše se dozvíte v oblíbené komedii s Vincem Vaughnem v hlavní roli!

KSW MMA: Kdo bude nový šampion? 

MMA zápasník Michal Martínek FOTO:  KSW

​Jste připraveni na konfrontaci? Jedna z nejlepších organizací MMA v Evropě - polská Konfrontacja Sztuk Walki přivede do klece ty nejtvrdší zápasníky a přinese sportovní podívanou plnou adrenalinu. Záznamy z galavečerů jsou pro vás k dispozici až do konce roku. 

Nikdy není pozdě na to vzbouřit se: Teorie tygra

FOTO:  Nova.cz

​​Šedesátník Jan, v podání jedinečného Jiřího Bartošky, už toho má doslova plné brejle. Oči mu otevře hlavně smrt tchána, jehož doslova sekýrovala babička (Iva Janžurová) a nesplnila mu jediné z posledních přání. Jan se chce vyhnout podobnému osudu se svou ženou (Eliška Balzerová). Snímek Teorie tygra vás přesvědčí o tom, že nikdy není příliš pozdě na to najít cestu ke svobodě i sobě samému. 

Tah na branku? Živý přenos i záznam NHL utkání

Tyler Johnson a Ondřej Palát FOTO:  Profimedia

Nejznámější hokejová liga světa je na Voyo. Sledujte vybrané LIVE přenosy a záznamy až 7 dní po odvysílání denně včetně závěrečného play-off o Stanleyův pohár! 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady