Love Island Velká Británie: Rande s novými bombshells způsobí hádky i rozepře

Krásky z britských ostrovů lásky si dosud mohly užívat hýčkání a pozornost svých mužů. A v případě Molly-Mae můžeme mluvit i v množném čísle! Jenže tomu je teď konec. Vila se dočkala náletu nových bombshells, které nenechají kámen na kameni. A ani muže v cizím náručí! Jak se dívky vyrovnají s faktem, že jejich svalovce budou nové dívky krmit sladkými řečičkami i vlastní vidličkou? Připravte se na humbuk, který přinese pěkné trable v ráji!

Zatímco si krásky Elma a Maura s vybranými hochy budou užívat tříchodovou večeři, kterou jim naši svalovci sami připraví, zbytek ostrovanek bude vše jen bezradně sledovat na balkóně. A po chvilce oněmění se občas zmůžou i na pár trapných výkřiků.

FOTO:  Nova.cz

​Největší díl si z dortu pozornosti ukrojí hlavně krásná Irka Maura. Tu nejvíce zaujme Tommy. A náklonnost je to vzájemná. Tommymu se z Maury točí hlava jako po zásahu pravým hákem. Molly-Mae jen nevěřícně kroutí hlavou. Vždyť jej zařadila do svého seznamu TOP tří nápadníků!

FOTO:  Nova.cz

​​S Elmou si naopak sedne Anton, který pro hladovou krásku připravil pastu carbonara. Ona mu na oplátku nabídla vytrhání obočí. Otevírá se zde kromě kosmetického salonku i možnost nového milostného románku?

Ona po mě kamenem, já po ní vlastní bundou

Po žhavé večeři, kterou ostatní ženy neustále přerušovaly svými pokřiky a parodováním smíchu, se nakonec všichni sejdou u ohně. Seznamování i hádky můžou začít! Pojďme si zběžně načrtnout, kdo se na koho naštval: Michael nedokázal překousnout, že jej Amber po příchodu na zahradu ignorovala, nepozdravila se s Maurou a nařkl ji z dětinskosti. To Amber zákonitě urazilo. Molly-Mae naopak běsní kvůli Tommymu, který se netají svou náklonností k Mauře. A aby toho nebylo málo, koketuje s ní na terase, zatímco má Maura vypůjčenou bundu od Molly-Mae! 

FOTO:  Nova.cz

Tommy vrací úder

Nasupená blondýnka si to hodlá se svým boxerem vyřídit v ringu jménem ložnice. Jakmile na něj však spustí, Tommy ji překvapivě setře poznámkou, že jeho projevy citů nikdy neopětovala, chovala se chladně a on si nemohl být jistý, zda jej neopustí kvůli někomu jinému. To nabroušené krásce vezme vítr z plachet. Je možné, že si do Tommyho srdce zcela zavřela dveře?

FOTO:  Nova.cz

​Jak se bude dál vyvíjet ostrovní drama? Uvidíme další bouře emocí, nebo nás čeká nebe bez mráčků? O stavu ovzduší na Love Island se můžete přesvědčit v přístavu jménem Voyo.

Chcete i vy zažít svou soukromou plavbu na vlnách zamilovanosti? Využijte svou šanci a přihlaste se do Love Island 2!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady