• TV Nova
  • Mafiánská hvězda z Harryho Pottera a Sharlota jako striptérka: 5 důvodů, proč vám Ubal a zmiz zamotá hlavu

Mafiánská hvězda z Harryho Pottera a Sharlota jako striptérka: 5 důvodů, proč vám Ubal a zmiz zamotá hlavu

Jak ubalit správný mix gangsterské komedie s atmosférou Guye Ritchieho? Stačí smíchat dva dealery trávy – Mirečka (Matouš Ruml) a Viléma (Janek Gregor) – s mafiánským bossem Bulharem, který jim nabídne kšeft, jenž se neodmítá. V onen osudový večer jim však někdo vykrade pěstírnu a situace se začne jaksepatří zamotávat...

Sepsali jsme pro vás pět důvodů, proč tento povedený kousek zaručeně zamotá hlavu i vám.

1. Herecký koncert v podání Martina Hoffmana a Leoše Nohy

​Hoffman a Noha ztvárňují drsné vyšetřovatele, kterým ale z věčného nasazování želízek přibylo o kolečko víc. Zatímco jeden by potřeboval hodiny zvládání vzteku, druhý trpí syndromem vyhoření a při vyšetřování dealerů si neváhá zapálit špeka. Když jejich šéfovi přetečou nervy a oba degraduje na místo měšťáků, sbalí podezřelého do kufru a začnou odhalovat přestupky na vlastní pěst. Hoffman a Noha si své role očividně naplno užívají a jako zkušení herečtí matadoři vytvoří přesně ten typ vedlejších postav, které si pro sebe ukradnou prakticky celý film.

FOTO:  TV Nova

2. Hvězda z Harryho Pottera jako mafiánský boss

​Charismatický Predrag Bjelac, který si zahrál obávaného Bulhara, se může pochlubit rolí v nejednom kasovním trháku. Účinkoval například v Harrym Potterovi a Ohnivém poháru, kde ztvárnil ředitele chlapecké kouzelnické školy v Kruvalu, Igora Karkarova. Kromě dalších evropských produkcí jsme ho mohli vidět taky ve filmu Dítě číslo 44 po boku Toma Hardyho! Svou hereckou kariéru si pod sebou tentokrát nepodřízne ani při uřezávání malíčků v Ubal a zmiz. Jeho výbuchy vzteku ve vás jako mávnutím proutku probudí skutečné gangsterské nadšení.

FOTO:  TV Nova

3. Sharlota jako sexy striptérka

​Rapperka Sharlota má showmanství pod kůží stejně jako své kérky. Není proto divu, že si ji jako divu a femme fatale vybral do menší role třeba i Patrik Hartl ve filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel. V Ubal a zmiz vám předvede nejen svůj tanec u tyče, který pro film trénovala třikrát týdně, ale i lekci balení s Matoušem Rumlem! O tom, že se do ní zamilujete stejně jako postava Mirečka, není pochyb.

FOTO:  TV Nova

4. Prohlídka vietnamského podsvětí

​Praha není jenom Karlův most a Hrad, ale také podzemní labyrinty spojující všechny vietnamské večerky! S Ubal a zmiz proto můžete zahodit mapy i průvodce a vydat se na prohlídku podzemí, které skrývá nejednu podezřelou krabici od banánu. Divoká jízda ale v tunelu nekončí. Ubal a zmiz je plné jedinečných pohledů na noční Prahu, kam vás nezavezou ani zahraniční trháky.

FOTO:  TV Nova

5. Marek Lambora, jak jej neznáte

​V průběhu divoké jízdy se mezi kola nočního příběhu zaplete i populární zpěvák André v podání Marka Lambory. I ten si svou roli hvězdičky doslova vychutnává! Ačkoliv IQ jeho postavy není přímo úměrné počtu fanynek, jeho záliba v kvalitních kožíšcích nezná hranic. Pro získání svého ztraceného kufru se proto neváhá poprat nebo zničit své drahé fáro.

FOTO:  TV Nova

Snímek Ubal a zmiz sledujte na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady