• TV Nova
  • Letní novinky na Nově! Zábavná show, premiérové díly kriminálky i skvělé filmy

Letní novinky na Nově! Zábavná show, premiérové díly kriminálky i skvělé filmy

V létě se na nově kromě oblíbených seriálů jako Comeback nebo Hospoda můžete těšit také na řadu novinek! Hned z kraje prázdnin vás pobaví nová zábavná show Ondřeje Sokola a Aleše Hámy 2 na 1, kteří si podají herce Vojtu Dyka. Uvidíte ale i premiérové díly Šéfky nebo novou řadu seriálu Mužketýři Vincenta Navrátila!

Hned v sobotu 2. července se na vašich obrazovkách můžete těšit na novou zábavnou show 2 na 1. Neotřelým formátem vás provedou dva moderátoři, kteří si vždy pozvou jednoho známého hosta, kterého si pořádně vychutnají. Role moderátorů se chopila osvědčená dvojice Ondřej Sokol a Aleš Háma, v prvním díle si vychutnají samotného Vojtu Dyka!

Letní seriálovou premiérou budou také poslední díly seriálu Šéfka, které se v létě odvysílají na televizi Nova. Policejní majorku v seriálu ztvárňuje Kateřina Winterová. Vedle Kateřiny se v seriálu v záporné roli objevuje i Jan Čenský.

FOTO:  TV Nova

Novou sérii seriálu Mužketýři o vztazích a lásce si připravil i režisér a herec v jednom – Vincent Navrátil. Na Voyo se seriál objeví na začátku srpna, první sérii si tam můžete připomenout už teď! Vincent spolu se svými kolegy a kamarády Alexem Kolvou a Ondřejem Kubinou vycházeli při psaní scénáře především ze svých vlastních zážitků a zkušeností.

Během léta na našich obrazovkách uvidíte doslova nálož filmových hitů. Těšit se můžete například Babovřesky, Dědictví aneb Kurvahošigutentag, Policejní akademii a na své si samozřejmě přijdou i ti nejmenší diváci. Během léta se můžete na Nově těšit i na filmové novinky, například bláznivou komedii Ubal a zmiz.

Mnoho seriálů, pořadů a filmů můžete sledovat také na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady