BUDE TO JÍZDA! Nejdrsnější televizní reality show startuje už v lednu na Nově!

Diváci televize Nova se mají do nového roku opravdu na co těšit! Kromě nového seriálu totiž startuje také drsná reality show, která slaví úspěch po celém světě. Co vás čeká?

Televizní fenomén, který patří mezi nejúspěšnější světové formáty, držitel ocenění Emmy, který zaznamenal rekordní čísla sledovanosti v desítkách zemí po celém světě, a jedinečné dobrodružství, obrovská výzva a splněný sen v podobě finanční výhry ve výši 2 500 000 Kč. Televize Nova přináší do České republiky nejdrsnější reality show v její historii – Robinsonův ostrov. První díl uvidí diváci 16. ledna ve 21:15 na Nově, následně pak každé pondělí a středu.

 

Zdroj: TV Nova

Z téměř čtyř tisíc přihlášených bylo vybráno osmnáct odlišných Čechů, které čeká boj na izolovaném filipínském ostrově. Soutěžící se budou potýkat nejen se svými soupeři, tropickou džunglí, nedostatkem potravy, fyzicky náročnými úkoly, ale také sami se sebou. Na konci boje o přežití, který vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání i taktické uvažování, bude čekat obrovská úleva a pohádková výhra ve výši 2 500 000 Kč. Tu získá poslední Robinson na ostrově! „Jsme nadšeni z reality show typu Survivor. Je to největší, nejpopulárnější a nejúspěšnější show na světě,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek. Televize Nova natáčela show v jihovýchodní Asii, v prostředí exotických Filipín, na poloostrově Caramoan a celé řadě přilehlých ostrovů.

Show bude diváky provázet uznávaný sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný. „Je to pro mě obrovská výzva. Není to ledajaká show, ale opravdu něco, co patří mezi špičku světové televizní tvorby,” říká Ondřej Novotný.

44 dnů, 18 soutěžících, 1 vítěz! Robinsonův ostrov startuje už 16. ledna ve 21:15 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
PRVNÍ AKČNÍ ZÁBĚRY: Jak se točil nový detektivní seriál TV Nova Specialisté
Jak se má těsně před Vánoci? Zdeněk z Akce Nový domov prozradil, jak se mu dnes bydlí a co by neměnil

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady