Co mají společného Kutil Tim a Santa Claus? Tohle jste nevěděli!

Co mají společného Kutil Tim a Santa Claus? Tohle jste nevěděli!
Zdroj: Profimedia

Televize Nova si pro diváky na každý den připravila alespoň jeden film s vánoční tematikou! Pohodlně se usaďte a nasajte atmosféru Vánoc! Co vás čeká dnes?

Tim Allen, celým jménem Timothy Allen Dick, je hrdým rodákem z Colorada. Studoval reklamní produkci a pracoval jako ředitel reklamní firmy. Své „scénky“ nejenže psal, ale často v nich také hrál. Když si začal zahrávat s rolí kabaretního komika, všimli si jej hledači talentů. Jeho životní rolí se mu stala začátkem devadesátých let role Tima Taylora v kultovním seriálu Kutil Tim.

FOTO:  Profimedia


Další úspěch zaznamenal roku 1994, kdy převzal štafetu a zazářil jako Santa Claus ve stejnojmenném filmu plném vánoční atmosféry.

FOTO:  Profimedia

Ten mohli diváci shlédnout v prvním prosincovém týdnu na televizi Nova. Úloha Scotta Calvina (Santa Clause) byla však původně napsaná pro Billa Murrayae. Roli nabídli také Chevymu Chaseovi , ten ale z nedostatku času odmítl. Nakonec se to vyhrál Tim Allen a nutno říci, že to byla trefa do černého! A jedná se o jeho největší vánoční roli!

FOTO:  Profimedia


Vánoční tematika mu není cizí, a tak pokračoval v natáčení filmů, které se hodí přesně pro tuto dobu. Po boku Jamie Lee Curtis si zahrál v komediálním snímku Vánoce naruby, a aby toho nebylo málo, film Santa Claus se dočkal svého pokračování a v roce 2002 a 2006 se Tim Allen objevil znovu ve své nejlepší vánoční roli.

FOTO:  Profimedia

Ale jeho komediální talent nezůstal omezen jen na vánoční tématiku, znát ho můžete z mnoha dalších filmů, které stojí za shlédnutí!

FOTO:  Profimedia

Na druhý díl z této trilogie se mohou diváci těšit již dnes ve 20:00 na Nova Cinema! Nenechte si ujít ani čtyři díly Kutila Tima za sebou, každý večer ve 20:10 na Fandovi!

 

Nepřehlédněte:

Sněžní psi a jejich chyby! Cuba Gooding Jr. jako miamský zubař na Aljašce. Dávejte pozor a dívejte se, co nesedí!

TV Nova má každý den v programu vánoční překvapení. Zahřeje vás u srdce

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady