Sněžní psi a jejich chyby! Cuba Gooding Jr. jako miamský zubař na Aljašce. Dávejte pozor a dívejte se, co nesedí!

Sněžní psi a jejich chyby! Cuba Gooding Jr. jako miamský zubař na Aljašce. Dávejte pozor a dívejte se, co nesedí!
Zdroj: Archiv TV Nova

Kdo má rád komedie a nečekané životní zvraty, tak si bude libovat! Oblíbený herec se nám tentokrát představil v atypické roli, která mu však padla jako ulitá!

Ted Brooks má v životě snad všechno. Dům v Miami, sportovní auto a spoustu krásných žen. Jeho život se ale obrátí vzhůru nohama, když zjistí, že jeho neznámá biologická matka právě zemřela. Dědictví, které mu odkáže, nebude však podle jeho představ. Stará chata a smečka polárních psů zrovna nepasuje do jeho úžasného a sluncem zalitého života v Miami.

FOTO:  Archiv TV Nova

Hromový Jack, který se později ukáže jako Tedův otec, projeví až velký zájem o tyto psy a to Tom nenechá jen tak. Začíná tak arktický závod nejen se psy, ale i s vlastním otcem.

FOTO:  Archiv TV Nova

Podívejte se, jaké neplánované "kiksy" se ve filmu udály!

1. Když se Ted přivazuje lepící páskou k saním aby nespadl, tak se přivazuje na kraj držadla. Poté je záběr, jak ho psi i se sáněmi táhnou za sebou a Ted má ruku přidělanou uprostřed držadla.

FOTO:  Archiv TV Nova


2. Když Teddova nevlastní matka přijede na Aljašku, omlouvá se taxikáři, že má jen americké peníze. Vždyť Aljaška je taky v USA.
 
FOTO:  Archiv TV Nova


3. V Tolketně začíná závod psích spřežení s je záběr na plakát visící přes silnici, kde je vítají na dvanáctém ročníku této soutěže, a v zápětí hlasatelka s mikrofonem všechny vítá na dvacátém ročníku.

FOTO:  Archiv TV Nova


4. Teddova matka čeká v cílové rovině na příjezd svého syna. V záběru je vidět, že v rukách nic nedrží. Pak k ní přichází Barb a v záběru je evidentně vidět, že Teddova matka drží v náručí plyšového medvěda. O chvíli později vezme Barb matku za ruku a medvěda už nemá.
FOTO:  Archiv TV Nova


5. Záběr na to, jak je Nana zapřažena jako pes alfa vpravo z pohledu diváka, je hned vystřídán záběrem, kde se objeví zapřažena vlevo z pohledu diváka. Tak si asi s Démonem po cestě měnili pozice!

Nenechte si ujít tento vtipný a odpočinkový snímek v prostřední kouzelné Aljašky v sobotu 10. prosince v 17:20 na Nově!

 

Nepřehlédněte:

ANKETA: Znovu sedmnáctiletý je plný sexy herců! Zac Efron nebo Matthew Perry?

ODBORNÍK RADÍ: Čert s Mikulášem připravují děti na život! Čím je ale nikdy nestrašit?


 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady