In pivo veritas: Opilec se přiznal k vraždě!

Ve víně a pivě je pravda. A někdy se u piva provalí dokonce i vražda! Naši kriminalisté se tentokrát zaměří na vraždu, ke které se přiznal jeden z pijanů v hospodě. Zdá se ale, že pachatel nebude tak jasný, jak se na první pohled zdálo. Jak si kriminalisté poradí se zamotaným případem?

Opilý muž (Karel Zima) se v hospodě přizná k vraždě. Barman zavolá kriminalisty a ti se skutečně dopátrají podezřelého úmrtí lékárníka, který onkologickým pacientům dodával alternativní léky. Byla vražda, maskovaná jako přirozená smrt, pomstou za úmrtí pacientky? Nebo snad byly motivem zhrzené city lékárníkovy kolegyně, se kterou měl dlouholetý poměr? A jakou roli hraje v případu jediný dědic, lékárníkův synovec (Michal Dalecký)? Pro odpověď se musí Specialisté dopátrat opilce, který zmizel a o kterém nikdo neví, zda je na útěku či v ohrožení života.

FOTO:  TV Nova

Karel Zima o tom, zda je jeho postava kladná, nebo záporná: „Říkám tomu chytrá horákyně, moje role totiž vlastně není ani stoprocentně kladná, ani stoprocentně záporná. Velkou tragédií toho člověka je, že přišel o manželku a propadl alkoholu.“ Svůj vztah ke kriminálnímu žánru popisuje Karel Zima takto: „Detektivky mám rád a rád je i točím, o to víc, když jsou v nich akční scény. Ale dosud jsem se většinou pohyboval na druhé straně. Hrál jsem policisty, měl jsem v podpaží zbraň a pátral jsem po indiciích.“  

FOTO:  TV Nova

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo. Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

FOTO:  TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady